Prof. sporculardan yanıt bekliyorumm?

Merhaba. Bunları 4 günde 1 yapsam evde karın kası geliştirebilir miyim, nasıl hareketler? Hareketlerin toplamı 25 dk falan. Bir de karın egzersizi yaparken çok zorlanıyorum, karın kaslarımın acısını nasıl azaltabilirim, ne gibi güçlendirme egzersizleri yapabilirim?
http://www.youtube.com/watch?v=LebPal5gKrc
http://www.youtube.com/watch?v=HrpW5PliIdU
http://www.youtube.com/watch?v=DICOsszyl8g

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Günde 2500 mekik dahi çeksen karın kası çıkartamazsın. Amerikalıların karın kası ile ilgili çok güzel bir lafı var. ""Karın kasları mutfakta çıkar spor salonunda değil.""" Önce spor yapacaksın sonra diyet ve yağların yani fazlaların gittikten sonra spor ile oluşturduğun karın kasları gün yüzüne çıkmış olacak.

0|0
    0|0
    • Ya bir kişiden ble istediğim cevabi alamadim dikkat ediyorum zaten beslenmeye uykuya göbek yaglarim hemem hemen hic yok merak ettigim bu hareketleri yaparsam kas cikar mi yani hareketler faydali mi cevabını almak istediğim bu

• Karın bölgesinde yağlanma yoksa 3 ay içinde çıkar.

Erkekler Ne Diyor 15

• Karın kasını geliştirirsin tabiki Ama onları gün yüzüne çıkartmak istiyorsan düşük yağ oranına sahip olman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • 25 dakika cok fazla , YouTube da 7 dakikalık karın programı var onu yaparsan şekillenmeye başlar ama çıkar demiyorum. Çünkü karın kası demek düzenli diyet demek. Bana kalırsa uğraşılmaya değmez 1.5 senedir fitness yapıyorum karın kasını 2. Ayda bırakmıştım.

0|0
    0|0
  • 4 günde bir spor yapılmaz yaptığın spor hafif zaten haftada en az 4 gün yapman lazım karın kası içinde beslenmene dikkat et her kas grubu için geçerli bu bol su tüket yemek ye yemeden kaçma çok ye ama spor ya kendini daha iyi hissedersin.

0|0
    0|0
  • Gücün yettiği kadar mekik, hafif tempo koşu ve de yüzme karın kaslarını güçlendirecektir.

0|0
    0|0
  • Karın kası mutfakta yapılır diye bir söz var yani senin anlıcağın beslenmene dikkat etmezsen bu hareketleri her gün yap karın kasların belirginleşmicek sadece güçlencek

0|0
    0|0
    • Ya bir kişiden ble istediğim cevabi alamadim dikkat ediyorum zaten beslenmeye uykuya göbek yaglarim hemem hemen hic yok merak ettigim bu hareketleri yaparsam kas cikar mi yani hareketler faydali mi cevabını almak istediğim bu

• mekiği bilmemde bizim kas yırtılmalarında sakatlıklarında falan bengay kullanıyoruz. iğrenç kokuyor ama :d

0|0
    0|0
  • 4 günde 1 , 25 dk yaparsan ölünce bile karin kasin çikmaz. haftada 4-5 gün 2 saat çalişman lazim ayrıca çok iyi beslenmelisin.

0|1
    0|0
  • Dengeli beslen, bu egzersizleri günlük hayatına yay ve her daim yapmaya çalış. Sonuçta iyi bir görünüm kazanırsın.

0|0
    0|0
  • Idmanlar gunluk yapilir sadece idman yetmez yeterli ve dengeli beslenmede sarttir vucuda zarar vermemek icin dogru zeminde (sert zemin daha iyidir) yapilmali ve isinma harektleri yapilmis olmasi gerekli ve dou uyku duzeni gerekli

0|0
    0|0

• Öncelikle sunu belirteyim evde zayiflama kas vs vs olmaz bir spor salonuna baslaman lazım ben evde denemistim 1 ayda 1 baklava çikmadi spora yazıldim 6 ayda 2li baklava ve gogus kası gelistirdim yani sana onerim spor salonu

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evet bunlar ise yarar fakat karın kasların ağrısın. Zaten ağrıyorsa çalışıyor demektir.

0|0
    0|0
  • Hiç bişe değil bolca mekik çek ve ılık su iç

0|0
    0|0
  • gelişir gelişir

0|0
    0|0
  • Tabi karında yağ yoksa yap varsa ne yaparsan yap nafile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0