Futbolda Kondisyon Kısa Sürede Ne Yapmalıyım?

Merhaba, Futbol hayatımı 3,4 senedir bırakmıştım sebebi ise kısa sürede çok kilo almamdı, sonra yoğun spor vucüt geliştirme kick box vb ile normal kiloma indim tamamen toparlandım ve futbol hayatıma geri döndüm 1 haftadır haftada 3 gün idmana çıkıyorum ve her idmanda 15 20 dakka koşuyoruz ve harici koşular vb dail olmak üzere kendimde 1 haftada gelişme hissediyorum daha derli 40 45 kesilmeden koşacak hale ne kadar sürede gelirim çünkü kısa sürede toparlanmak istiyorum artık herkesten fazla koşuyorum kısa sürede toparlanmak için acil fikirlerinize ihtiyacım var?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kısa sürede yapıyorsun zaten bir saha vb yerlerde durmadan Tur at tabi turu kendi kararınca arttır yorulursun başlarda sonra açılırsın ( mesela önceki günden 1-2 tur fazla atarak )

0|0
    0|0
    • İlk çıktıgım idmanda full saha 5 6 turda baya yoruldum ve bıraktım 3. idmanda ise hoca bırakın diyene kadar rahat rahat koştum sanırım gelişme var?

• Benim de kısa sürede o seviyeye gelmem lazım inşallah gelirim kısa sürede sence ne kadar sürer?

• Nisa surede dediğin tabi birden artiramazsin bunyen dayanmaz
      Simdi sen 6tur atiyorsundur hergun 1 artirsan 15 günde 20 tur atarsin buda 25km falan yapar futbolcu için ideal

Yükleniyor...