Kızların ilgisini nasıl çekebilirim?

Lise 4 e gidiyorum. Yakışıklı bir tipim.. P kızların ilgisini nasıl çekebilirim.Yaksikliliğin yeterli olmadığını biliyorum..Abilerim Ablalarım bu konuda tecrübeli olan herkesin yardımını bekliyorum..herkese şimdiden teşekkrler..

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• kızların ilgisini zaten çekiyorsun yaksıklıysan birazda karakterini ön planaa çıkart iyi bir insansan insanlar zaten senle ilgilenecktir (Sende biraz öküzlk yapma olm git konuş begendgn kzla ak :)

0|1
    1|0
    • hiç konusmadan onlar gelse olmamı biraz çekingenim ya çekingenligimden dolayı off beceremiyorum konusmayı :D boyle olamya devam edersm kızlar sogur mu nasıl düsünürler..

• şöyle düşün sn bir kızsın begendigin br cocuk var ama cocuk pısırık gelp senle konusmuyor özgveni yok sonra baska bir cocuk var sevmiyor ama hoslanıyorsun sonra gelp o sana teklf ediyor kimi seçerdin :D:D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızlara yeşil ışık yaktığını göstermelisin mesela hoşlandığın kızlara üstündeki çok yakışmış vb.iltifatlarla yakınlaşabilirsin bunun ilgilerini çekeceğinden eminim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kafanı sınıftaki çöp kovasına sokarsan baya bir ilgi çekebilirsin

1|2
    0|0
  • Ağzın biraz laf yapsın

özgüvenin olsun

cebinde her zaman en azından iki çay parası bulunsun

gerisi gelir

0|1
    0|0
  • Ben yakışıklı değilim ama karizmam var duruşunla ve konuşmanla kızları etkileyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...