Nickimin anlamını merak edenler vardı değil mi?

Ailem yüzünden bu hale geldim ben. babam ben 6 yaşndayken çekti gitti başkasıyla evli. hayat bana 6 yaşnda acı verdi.acının ne demek olduğunu o zaman anladım.17 yaşıma geldim beni mutlu edecek birini buldum sevdim. uzaktayız ama imkan oldukça buluşabildik.ve suan 18 yaşındayım. 1 seneyi aşkın şekilde o yine beni mutlu ediyo onunla hayat bana güzel.ama annemler ayırmak için ellerinden geleni yapıyolar.sırf gurbete gitmim diye çocuğa söylemedikleri kalmadı.yok uzaktasın diye seni aldatçak yok seni bırakçak.yok ordakiler sole böle.anne bak dedim 5 parmak bir değil. bu şehir dgl karakter meselesi dedim.anlayan kim. artk beni delirtmeyi başardılar. 3 günde tam 5 kilo verdim.ne yemek yiyorum ne başka bişey. bana annem diyo psikolojin bozuldu baban yüzünden dedi.bırakıp gitti diye dedi. 6 yaşnda bırakıp gitms şmdi mi psikolojim bozulçak.annem yüzünden psikolojim bozuldu arkadaşlar. annem yüzünden :( anneme diyorum snn yüzünden bu hale gldim.o çocuk brakck seni görçeksn diyip durdu.ya bi insan tanımadan nasıl yargılıyo. Allah mı sanıyo kendisini.çocuğun nasl oldgnu bilsn. bi tanısın snra tm sole böle desin.antidepresan ilacı almak istyorum hiçbiseyi kafaya takmamak içn.sevglm başına bişey gelir dha gençsin olmaz dedi.bn onlar yüzünden sevdğimi terkediyodum ya. şmdi anladnz mi neden mutsuzum :(

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• canım pskolojin zamanında bozulmuş olabilir.yaşadığın şeylerden dolayı..fakat annen henüz atlatamamış durumu çünkü tanımadan senin sevgiline yorum yapmış..bazen düşünüyorumda insan mutlu olmayı düşündüğü yaşadığı biriyle mutluluğuna devam etmeli mücadele et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• herkes büyük acılar yaşıyor büyük acıları yaşayan sadece sen değilsin, ama sana şu müjdeyi vereyim bunlar gelip geçici mutluk yakında seni bulacak sadece sabret, çünkü bu hayatta sadece sabredenler kazanır

1|0
    0|0
  • şahsen hiiiiç merak etmiyorum

2|1
    1|0
  • Anti depresan almaman senin sağlığın açısından daha iyi. Ama ailenede hak ver çünkü onlar çocuğu tanımıyorlar ama senin üzülmenden korkuyorlar en kötüsünü hayal ediyorlar. Bence sende işini garantiye alıp işi evliliğe götürmelisin. Bu senin açıdandan ailen açından da en iyisi olacaktır.

1|0
    0|0
  • daha çok küçüksün.. anne ve babanın tarcihleri seni neden mutsuz etsin ki.. onlar senin anne ve baban ama sürekli eş olmak zorunda değiller..

1|0
    0|0
  • evet ayrıca annenin yanına gelesim var. 5 günde 5 kilo reçetesi için.

3|0
    1|0
  • Klasik senin yaşındaki kızların dert ettiği şeyler,mutsuz olmanın sebebi kendinsin

1|0
    0|0
  • Kendine iyi bir gelecek hazırlaman gerekiyor.. her seyden önce bunu hazırla ve sevdigine kos durmaa

1|0
    0|0
  • kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin

1|0
    0|0
  • hayır :(((((

0|0
    1|0
  • İşin açığı merak etmiyorduk ya

0|0
    1|0
  • aydınlanmış olduk..senelerdir bu kız neden mutsuz diye merak edip dururduk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbir acı sonsuza kadar sürmez.

Her gülen insana da mutlu muamelesi yapma, açıp baksan içlerinde neler vardır her birinin...

Öldürmeyen acı güçlendirir.

Sen evrene mutsuzum dersen sana mutsuzluk verir.

Mutluyum ve daha çok mutlu olmak istiyorum de.

1|0
    0|0
  • merak etmemişdim..nik nikdir..ama senin hayatını simgeliyormuş..ilginç..

1|0
    0|0
  • seni ilk kez gördüm

0|0
    1|0
  • ne tuhaf, benim annemde sevgilim türkiyede oldugu icin istemiyor onu. tanimadan görmeden hakkinda neler söylüyor. tabi oda benim türkiyeye gitmemi istemyior. ayni durum cok kötü biliyorum... nezaman gülerim nezaman agilarim hic belli olmaz. piskolojim bozuldu

1|0
    0|0
Yükleniyor...