Burak Yılmaz Galatasayar'a gelirse ne olur?

Burak yılmaz Galatasayar'a gelirse ne olur arkadaşlar ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne mi olur .)

sergen yalçın Türkiye'de 3 büyük takımda forma giyen 4'üncü futbolcu nasıl olduysa..

Burak'ta türkiye'de 4 büyüklerde forma giyen tek futbolcu olacak :) (yanlış hatırlamıosam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Geldi bile.

0|0
    0|0
  • gelmesine geldi de en fazla 10 gol atar tabi penaltıları attırırlarsa bilemem. umut bulut sercan elmander baros ne olacak şimdi

0|0
    0|0
  • Trabzondaki gibi golleri sıralar arkadaşlar .. Arkasında selçuk, melo, amrabat, hamit ve yanında da elmanderin olduğu bi sistemde bu adam yine gol kralı olur . Ama benim anlamadığım "pastanın üzerine çilek" e ne gerek var?

0|0
    0|0
  • ben hasta bir cimbomlu olarak söylüyorum melo ve selçukla anlaşabilirse pasalışverinşinde faydası olur diğer türlü olmas. burak top tekniği olan bi oyuncu değil sadece son vuruşları iyi. kendini geliştirmesi lazım az daha.ama yinede hayırlı olur inşallah:)

0|0
    0|0
  • bakalım trabzonda olduğu gibi kaleci dahil kalan 10 kişi burağa oynayabilecek mi? Bir de istanbul takımlarında ki başarısız bir geçmişi var. İstanbul bu agaaa, adamı bozar.

0|0
    0|0
  • tutuk kalır bence burak gs de. trabzondaki gibi bi çıkış yakalayabileceğini zannetmiyorum. anadolu takımı oyuncusu o, bence kuruş etmez burak

0|0
    0|0
  • burak geldi ve başarılı olucak. ;)

0|0
    0|0
  • Bişe olmaz gardaş

0|0
    0|0
  • ben daha kalıtelı bır forvet beklıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...