Türkiye 1-2 Çek Cumhuriyeti. Mağlubiyetin nedeni sizce nedir?

Türkiye 1-2 Çek Cumhuriyeti. Türkiye 0 puanla grup sonuncusu oldu. Mağlubiyetin nedeni sizce nedir?

0|0
5|27

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 27

• mac penaltımız verılmedıgınde kırıldı oysa guzel top oynuyorduk gercketen sonrs bır anda uyumaya basladık ıkıncı yarı bıldıgın uyuduk ayrıca kadrodada bayagı eksıkler vardı , bu turnuvada hayal oldu bıze ıkı rakıbımız 6 sar uan fark attı ve bırı ıle onların sahasında oynaycagız hollanda gıbı bır devı saymıyorum bile..

0|1
    0|0
  • Öncelikle ikinci yarı sahada yoktuk ama herşeye rağmen o penaltı verilse böle olmazdı bu maç. Terim gitse başkasıda gelse belki 1 2 maç bir hava gelir ama sonra yine aynı bişey pek değişmez değişikliğin kökten olması şart pardon TEMİZLİĞİN!

0|0
    0|0
  • Tek neden var. Futbolumuzu dünya futbolu sanıyoruz kendimizi büyütüyor uz ama aslında oynadığımız oyun amatör oyunu.

0|2
    0|0
  • Takım oynu yok.
    Kanat oyuncularında iş yok.
    Oynun geneline bak Caner, Ozan, Arda, umut üzerinden geçti gitti.

0|0
    0|0
  • Turkiyede hersey tuketildigi gibi futbolda tuketilmistir.
    Tribunlere bakin boş
    Dijiturk soygun
    Oynsnan maclar vasat altında
    Siyaset futbolun icine girmis ni girmis
    Fenerbahce siyaseten sikeci oldu mu oldu, kume düşürmeye yiyor mu yemiyor
    Batsın futbolunuz

0|0
    0|0
  • Ruh yok.
    maça çıkarken bile heyecan duymayan bir oyuncu topluluğu.

0|1
    0|0
  • türk futbolunu hırsızlar yönetirse böyle olur. İstanbul karması kendi aralarında oynuyorlar işte. türk futbol artık bitmiştir. bu futbolun içinde mafya var kirli oyunlar var. * AZİZ YILDIRIM

0|1
    0|0
  • Bir tüpçü var, bildin mi?

0|0
    0|0
  • Mağlubiyetin nedenini bende bilmiyorum abi nedir bu ya.. 19 yaşındaki ozan süper oynadı yalnız.

0|0
    0|0
  • Terim kime göre neye göre TC nin en iyi antranörü? Mehmet Topalı bek oynatan zihniyet, Büyük antrnrmüşşşşşş

0|1
    0|0
  • Milli takimdan bir yol olmaz, her seferinde turnuvalarda izleyemiyoruz. Fatih terimide tebrik ediyorum Galatasarayi satip gitti iyi kurtariyor milli takimi.

0|1
    0|0
  • imparator ne yapsın oyuncu yokki adamların her biri gökhan töre arda caner gibi bizde 3 tane var sadece onlardan. dünyada futbol sadece bizde gelişmiyor bizim en iyimiz avrupada normal oyuncu statüsünde. . adamlar çok kalite.

0|0
    0|0
  • g*t kalkıklığı... 1 gol atınca kupayı alıyoruz zannettiler

0|1
    0|0
  • ilk yarı iyiydik penaltımızı da vermedi

0|0
    0|0
  • Turk futbolu yerlerde bence :(

0|0
    0|0
  • Türkiye

0|0
    0|0
  • dibe vurduk dibe... demirören başkansa gerisi teferruat...

0|0
    0|0
  • saçma kadro seçimi, isme forma veriliyor hakedene değil bu düzelmedikce başarı zor

0|0
    0|0
  • Ben çözemedim topu biz oynadık onlar yendi

0|0
    0|0
  • amatörce bir oyun

0|0
    0|0
  • futbol bizde bitmiş

0|0
    0|0
  • Benim kuponu yatirmak için yaptilarsada tutmadi planlari çeklere verdimm

0|0
    0|0
  • Forvete ölü adam koymus (Umut Bulut)

0|0
    0|0
  • iyi bir ilk yarı berbat bir ikinci yarı

0|0
    0|0
  • fatih terimin egoları...

0|1
    0|0
  • renkdaşım bu gsli fatih terim denilen dangalak yüzünden oluyor. arsenalden 4 yemiş takımın oyuncularıyla zafer yakalamak istiyor. defansın hatalarıyla gol yedik. semih kazması ne yapar selçuk uyuzunun şutları kız gibi. tamam olcayda iyi değildi ama niye onu çıkarıyorsun selçuğu çıkar. tabi çıkarmazsın gsli çünkü. töre her zaman milli takımda olmalı. formsuz bile olsa ardayla birlikte adam eksiltecek tek oyuncu milli takımda. onu çıkardı hiç bir şey yapmayan gsli olcanı aldı. tepki yiyeceğini anlayınca son 10 dk oğuzhanı alıyor. şu milli takıma gsli hoca getirmesinler.

0|3
    0|0
    • Gsli hoca getirmesinler dışında bütün söylediklerine sonuna kadar katılıyorum kardes

• Milli takım sığır sürüsünden oluşuyor çünkü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...