Fatih Terim istifa etmeli mi?

Fatih Terim istifa etmeli mi? 2 maç 0 puan berbat futbol.. milli takım hakkında ne düşünüyüsunuz... sizce kim gelmeli mili takımın başına

• istifa etmeli
    A seç
  • istifa etmesin
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
832

En İyi Kız Görüşü

• sorun fatih terimde degil tff yi yönetenlerde onlar defolup gitmeyene kadar türk futbolu hep böyle olcak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Milli takimin basina ben gecsem ayni siralamada yer aliriz. O nasil rezil bir macti. Adamlar sanki cebinden karsiliyor giderlerini. Bir isteksizlik bir yilginlik bikkinlik anlamadim ben.

0|1
    0|1
  • Evt beni çok sinir eden bir durum maalesef. Bizimkiler oyuncuları hep dışardan alıp kendi gençlerini çalıştırmıyor. Gençleri eğitmeleri öğretmeleri lazım yoksa ne işe yarıyo bu antrönörler? Ama yok, biz dışardan alıyoruz yabancıları... sonra böyle milli maçlarda, top tren biz öküz misali mö mö bakakalıyoruz.

1|0
    0|1
  • Bana kalırsa etmeli yeni kadro lazım fatih terimle falan olcak iş değil

0|1
    0|1
  • Fatih terimin ne sucu var milli takim oynuoyamiorsaa salaaklar anca artislik tasliolar

0|0
    0|0
  • Yeni kadro lazim demis ablanin biri hahahaha 😂😂😂😂😂

0|0
    0|1
  • istifa etmesin

0|0
    0|0
  • Fatih terimden iyi t. direktor mu var Guardiola Mourinho getirecekseniz tmm. milli takimi bir tek Fatih Terim adam eder kadroda Arda ve Caner haric kaliteli oyuncumuz yok biraz oyunculara bakilmali

0|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• bize ozan tufan gibi hirsli oyuncular lazim kimse kusura bakmasin ama izlanda kadrosuna bakin sonra bu kadroya..
    Terim tarafli oyuncu aliyor umut takiminda oynamiyordu bile ya haci. ne isi var milli takimda?
    Hazir oyunculari oynatmak görevi ama sacma sapan oyuncu tercihleri var..
    Milli takimdan bir cacik olmaz yine bu kupayida tv den izler yetenekleri izleriz:)

0|0
    0|0
  • Galatasaray yenilince herkes Mancini ve Prandelli ye ağzından geleni söylüyor Terimin takımı gidip dandik bir takımdan ilk maçta fark yiyor sonra gelip kendi sahasında yine maç kaybediyor ama Terime laf söyleyen yok bir takım kötü gidiyorsa bunun baş sorumlusu Teknik Direktördür Demirörenin altında çalışmakla başarılı olunmaz

0|0
    0|1
  • Tüpçünün Federasyon başkanı olduğu bir ligden ve milli takımdan fazla birşey beklemek haksızlık olur.
    Fatih Terim istifa etti diyelim ne fark edecek oyuncular yine aynı oyuncular olacak. ?
    Milli takımdaki oyuncuların hepsi bence kendinden utanmalılar bu kadar kötü oldukları için.
    Takımda ruh yok herkes kafasına göre oynuyor.

0|0
    0|0
  • Terim etse nolur etmese nolur Türkiyede çok şey en alttan başlamalı değişikliğe hatta kibar konuştum TEMİZLİĞE!

0|0
    0|0
  • Türkiye de taktik işe yaramıyor o yüzden rijkaard aragones del bosque gibi adamlar başarılı olamadı bence takımı ondan daha çok ateşleyen kimse olamaz futbolcularda aramak gerek sıkıntıyı hep formsuzluk son vuruşlardaki beceriksizlik kenetlenemiyoruz ters giden bişeyler var

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ve Terimi de pek sevmem.. Ama milli takımın geleceği için en iyi seçim Terimin göreve uzun süre devam etmesidir.

0|1
    0|0
  • ya ne istifası ya takım başarısız olunca hemen teknikdirektör hatalı. takımda oynayacak biri mi vardı da kesti. ya da yanlış oyun seçimi mi yaptı. ben ne düşündüysem yaptı selçuku falan çıkarttı. daha ne yapsın çıkıp o mu oynayacak

0|0
    0|0
  • hoca napsın daha? ozan tufan oynatmak bile cesaret ister kimse yapamaz bunu

0|0
    0|0
  • adam ne yapsın oyuncumu war takımda kanks

0|1
    0|0
  • Alex Ferguson. İskoç teknik adamın Manchester Utd'deki ilk yılları çok kolay geçmedi. Ferguson'un ilk 6 sezonunda ligi iki kez ikinci sırada bitiren ManU hiç şampiyonluk kazanamadı. İlk senesinde sadece 11 galibiyet alarak ligi 11. bitiren Ferguson, 7. sezonundan sonra patladı. ( hep bundan kaybediyoruz çok sabırsız bir milletiz)

0|0
    0|0
    • 2 maç 0 puna abi galibietti bırak beraberlik yok :) ne sabrı

• futbolcular oynamıyorsa antrenöründe yapcağı çok bişey kalmıyor be arkadaşım yabancı sınırı acilen kalkmalı ki milli takım gelişmeye başlasın

• Milli takım ne zaman maç kaybetse hemen Fatih hocanın üzerine gidiyor herkes, yahu adam elinden geleni yapıyor oyuncular eşşekse adam ne yapsın?

0|0
    0|0
    • oyuncular bence istemiyo onu... bence iyi bir teknik direktör degil siyaset yapan egosu olan biri boş biri

• Senin böyle konuşuyor olmanın sebebi şahsi, Fatih hocayı bütün dünya tanır sen öyle desen ne yazar demesen ne hocam

• ben galatasarylıyım... hiç sevemedim bu adamı... uefa hariç hiç başarılıda olamadı

• ya istifa sorunu çözmüyor hep aynı adamlar sirkülasyon ediyor. Biz bu işi beceremiyoruz başka açıklaması yok. Cebine para girecek olan futbolcular teknik adam falan. Benden daha çok kazanmak istedikleri kesin yani. Yinede kazanamıyorsak kabiliyetimiz yok demektir.

0|0
    0|0
  • kadroda oyuncu mu var Allah aşkına hala burak umutmu? türk futbolcu yokkkk

0|0
    0|0
  • Ne istifası 7 yıl sözleşme imzaladılar. Kovulmadıkça gitmeyecek ve onlarda kovmayacak bizim ülkeden her konuda bir b*k olmaz

0|0
    0|0
  • 2-1 yenseydik soru hemen degisirdi..
    Sizce fatih terime zam yapilmali mi?
    Titanik'i izlerken de cmylmz'in dedigi gibi sonunda batacak gemi niye izliyosun ki? Degistirin su zihniyeti

0|0
    0|0
  • dışardan adam akıllı taraftar ithal edilmeli maçı izledim sanki bütün taraftar 2 oynamış gibi bir izlenim vardı

0|0
    0|0
  • İstifa etmesi gereken tüp kafalıdır

0|0
    0|0
  • milli takım istifa etmeli bence direkt kendini diskalifiye etmeli olmaz böyle yani nereye kadar hocamm

0|0
    0|0
  • ne istifası nereden çıkarıyorsunuz bunları. yaz boz tahtası mı bu.

0|0
    0|0
  • Türk futbolu nedir izlemiyorum bile.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...