Ben bu durumda başkaların aramıza girmesine izin mi vermiş oldum yani?

Yardımınıza ihtiyacım var çünkü ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum

Merhaba. Ben sevgilimi çok seviyordum. Onun da beni sevdiğini sanıyordum. Sevgilimin yakın bir arkadaşı vardı. Bu kızla önceden sevgili olduklaını öğrendim. Biraz trip attım, kızdım falan. Sadece arkadaş olduklarını aralarında hiçbirşey kaladığını söyledi. Bende ona güvendiğimi söyledim. Biraz zaman geçti ve bir şekilde bu kızla aralarında bir yakınlaşma olduğunu öğrendim duydum diyelim. Çok sinirlendim. Yanlış bir hareket etmemek için sevgilime buluşalım dedim ve bir açıklama yapmasını istedim. Ama hiçbirşey söylemedi sustu. Birşey söylemeyecek misin dedim yine birşey söylemedi. Kalktım yanından. Beni affetmeyecek misin dedi hayır dedim ve gittim. Bir kaç gün özür diledi. Mesajlar attı ama sonra ne mesaj attı ne karşılaştık. Üzerinden 1 ay geçti ve yanlış anlama olduğunu öğrendim. Madem yanlış anlama o zaman neden sustu? Ben bu durumda başkaların aramıza girmesine izin mi vermiş oldum yani? şimdi tekrar peşimde koşsun istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• oluruna bırak az birşey sevgisi varsa döner eğer yoksa dönmez.görünen o ki susmakla kaçanı kovalamam demek istemiş

0|0
    0|0
    • haklısınız amabirşeyler yapmam gerekmiyor mu?

• Teşekkür ederim çok haklısınız

• rica ederim.sevenlerin kıymetinin bilinmesini dilerim

Erkekler Ne Diyor 6

• hem yanlış anlamışım diyorsun,hemde çocuk suçlu olmadığı halde özür bile dilemiş.Daha ne istiyorsun?

Çocuğa acıdım resmen,hala peşimde koşsun diyorsun.

0|0
    0|0
    • Onu affetmek istiyorum çünkü. Eğer peşimde koşarsa bn affedebilirim onu. Demek isteiğim bu. Ha şöyle de bir durum var suçsuz insan neden özür diliyor? neden ben yapmadım demiyo? neden delirmek üzereyim

• Bir erkek olarak gorusumu soyluyorum, bence susmasinin sebebi, on a Geri dunmus,

Ve eger sen hic bir sey soylemesende o gidecekti ona,

Sadece kadinlar hemen ack verdigi icin ki sende ogle yapmissin hemen sorguya cekmissin onu

Butun sucu sen aldin,

Seven erkek sevdigim kizi birakmaz oyle kolay, kolay.

Dilerim seni gercekten seven and sayan ve seni kandirmayan birini bulursun yakinda

Good luck sister.

0|0
    0|0
  • Yalan rüzgarına dönmüş. Bi çağrı atsan tekrar seni arar heralde.

Koşa koşa ediz hun gibi olacak bu sefer de.. Bıkacak en sonunda

0|0
    0|0
  • peşinden mi koşsun istiyorsun? ahahahaah neyin kafası bu ya :) çok iyi !

0|0
    0|0
  • şimdi tekrar peşinde koşsun istiyorsun : ))) burasını anlamadım. :)))

0|0
    0|0
  • Çocuğa yanlış yapan sensin bence senin koşman gerek yoksa rahat bırak çocuğu.

0|0
    0|0
    • yanlışım ne pardon da?

• Boşver gerek yok böyle devam et hayatta başarılar

• sağol ya

Kızlar Ne Diyor 4

• bence sen 3.cü kişilerden öğrendiklerin ile,ilişkilerine devam edersen ,hata yaparsın.. özür dilediğinde 1.2. değilde diyelim hadi susmasından dolayı,haklısın dedik.. 3.sünda konuşması için kendini ifade etmesi için fırsat verseydin.. peşinden koşulacak durum yok,sende haklısın geçmişteki sevgili,etrafında,illaki kurarsın kafanda.. baştan yanlışlık var tatlım.. ve yaşlarınız malüm..

0|0
    0|0
    • 3.kişilerden öğrendiklerimle ilişkimi devam ettiren biri olsaydım böyle birşeyi ilk duyduğumda ona gitmezdin, ondan açıklama beklemezdim. İlk duyduğumda benim sevgilim yapmaz demezdim. Bilmem anlatabildim mi? Daha sonra da açıklama yapması için zaman verdim, hep verdim. Ama o bir açıklama yapmadı

• Sanırım yanlış okudunuz. Yanlış öğretmişler de doğrusunu öğrenmeye gittiğimde neden susuluyor? Buna bi anlam bulun

• diğer kızla istese idi,bitirirdi.. senden de özür dilemezdi.. bukadar basit.. susması eski sevgili olması,ve senin inanmayacağın olabilir, 1 ay fazla zaman.. onu istiyorsan sen gideceksin.. yerinde olsam gitmezdim..

• Yanlış anlama olsa susmazdı ben olsam aramazdım bile onu.

0|0
    0|0
  • Bence yanlış anlama falan yok öyle birşey olsa neden sustuda açıklama yapmadı demekki altında var birşey boşversene

1|0
    0|0
  • seviyordum demişsin, bırak çocuğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...