Makyaj yapan kadın/kız hakkında olumsuz bir önyargınız var mı?

Selamlar

Beyler abartmadan bile olsa,makyaj yapmış bir kız/kadın hakkında olumsuz bir imaj oluşuyor mu kafanızda?Yani hafifmeşrep olduğunu, seks istediğini, kolay elde edilebilir olacağını düşünüyor musunuz makyaj yapmayan biriyle kıyaslandığı zaman ?Soru yalnızca erkeklere sorulmuştur.Bayanlar yazmasın lütfen.Teşekkürler

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• makyaj yapan kız hakkında kötü birşey düşünmem. ama sevgilimin çok makyaj yapmasını istemem. kızı yanağından öpmeye bile gelmiyor valla ağzın burnun pudra oluyor :s palyaço gibi oluyor bence çok makyajlı kadın. azı karar çoğu zarar.

0|0
    0|0
    • öpemediklerin hakkında fikrin ne yani ağzına burnuna bulaşmasa bile, sırf makyaj yapıyor diye istekli olduğunu düşünüyor musun hiç tanımadığın dişilerden bahsediyorum bir önyargı oluşuyor mu?

• yok olmuyor. insanları tanımadan hakkında bir yorum yapmam. ön yargılı biri değilim. makyaj çok yapan ...dır yapmayan namusludur diye birşey olamaz. benim düşüncem böyle.

Erkekler Ne Diyor 11

• Herşeyin fazlası itici.

Az makyaj ve biraz bakımla güncellemek yeterli bence.

Bakımlı olmak sexi olma veya kendini ıspatlama çabası değildir,aksine olması gereken birşeydir.

Ama abartmadan.

0|0
    0|0
  • :) Ben kendı bakış açımı söyleyım şahsen yüzüne 5 kg boya süren kişilerden uzak dururum tabı kımısıde böylelerını sever oda ayrı bır mesele ama benım kısısel tercıhım abartıya kaçmadan yapılması benım gozumde normaldir .

0|0
    0|0
  • makyaj bi kızın bakımlı olduğunu gösterir bence.. lakin sürekli makyaj yapan kıza sorarım.

## makyajsız halin çok mu kötü diye !

0|0
    0|0
  • kısıden kısıye degısır bazı kızlar veya kadınlar sexı olmak ıcın makyaj yaptıgını resmen belllı edıyo kımı lerıde varkı onlar sadece kendılerıne guven ıcın makyaj yapıyor buda belllı oluyo en azından ben oyle anlıyorum

0|0
    0|0
  • kişisel tercihtir.ama haklarında kötü düşünmektense hiçbirşey düşünmemeyi tercih ederim.doğal olmak zor değil bence.çünkü kimse doğarken makyajlı doğmuyor.sonradan böyle bir değişime neden ihtiyaç duyarlar anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • acık maskara iyidir iyi böyle kirpikleri ok gibi yapıyor..:)

• sanatsal açıdan dedim monalisa tablosu gizemlidir.yakından incelemek isterdim o tabloyu.leonardo da vinci de büyük bir ressammış.ama öldükten sonra kıymet biliniyor.sanatçı olmak zor özellikle ressamlar için.

• yok. olmasa iyi ama olanı da severim.

0|1
    0|0
  • öyle bi düşüncem yok benim için

0|0
    0|0
  • bence daha güzeller makyaj ıle ama abartılı olmasın bence

0|0
    0|0
  • yani hemen tüm kızlar seks istediğinden makyajla bir iletişimi yok konunun.

0|0
    0|0
    • Evet isteyebiliriz çünkü biz de nefis sahibiyiz

• Böyle bi' düşüncem yok, olana da çok iyi gözle bakmam.

Öyle yüzünü fondöten ile sıvamadıktan sonra sorun yok benim için. Pürüzless yapıyorsa da yüzünü meşrep, sex istiyor falan değil direkt "mal" derim.

0|0
    0|0
    • :) teşekkürler bu da bir görüş

• Ben dusunmuyorum boyle birsey. Ama turkiye buyuk bir cografya. Istanbul daki adamlar ile trabzon konya agri daki adamlarin algisi arasinda cok fark var. Dusunenler vardir elbette. Bakimli olmak guzeldir abartmadan.

0|0
    0|0
    • Evet ama bazı araştırmalarda erkeklerin din, ırk, kültürel ve eğitim durumları farklı olsa bile, aynı kanıda olduklarını gösteren bazı araştırmalar varmış, buna istinaden sordum.

• 462 metreden dikkat ceken bir rujun, aynı tonda paarıl parıl parlayan ojelerin, topuklu yüksek ayakkabıların, mini bir etegin varsa hemen her adam niyetlenir sana tabi.

Kızlar Ne Diyor 2

• yok ben yazmıcem valla,kenardan izlemeye geldim..:)

1|2
    1|0
  • "seks istediğini"?!

0|0
    0|0
    • böyle birşey okumustum amerikada yapılan bir çalışma. Kırmızı giyen, bakın elbisesinde herhangi bir kırmızılık olan, selam vermek için gülümseyen bayanı bile erkekler (farklı kültür ve inanışlardan seçişmil denekler ) seks yapmak istiyor veya yatağa atılması kolay gibi algılıyormus cok sasırmıstım

Yükleniyor...