Anti Persprirant ürünler.(Terleme önleyici)Ne düşünüyorsunuz?

Merhaba,

Daha Dün 2 Gün önce bilmeden tanınmış bir markanın koltukaltına sürülen anti perspirant bir ürününü aldım.o kadar memnundum ki koltuk altımda ter kokusunda gram eser yoktu.Bebek vücudu gibi kokuyordu resmen.Bana anormal geldi ve araştırdım.Çok zararlı olduğu söyleniyor.İlk başlarda marketten normal olarak aldım gayette ucuz ve en iyi deodorantları koltuk altı teri kesmede 5-6 ya katlar çünkü bildiğim kadarıyla koltuk altı gözeneklerini tıkayıp terlemeyi engelliyormuş.Sadece koltuk altına sürün diyor zaten meğersem başka yerler de tıkanırsa vücut ısısı bayağı artarmış.Siz ne düşünüyorsunuz bu ürünler hakkında.Valla ben bir daha elimi sürmeyeceğim.Uzun vadede kanser bile yapabilirmiş.Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kansere neden olabileceği söyleniyor araştırmalara göre.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazıları var gerçekten kesin çozüm terlemeyi durduruyo hatta ben şuan kullanıyorum krem şeklinde 7 günde bir sürüyosun yine de kokmuyosun bu gerçekten gözenekleri tıkıyo ama bi tane daha kullandım o sprey duştan sonra sıkıyosun hem harika kokuyo hemde terliyosun ama kokmuyo bunu almanı tavsiye ederim ve öyle pudralı da tıkıyomuş zararlıymış falan bu kadar da düşünmeye gerek yok bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gillette kullanıyorum.zararı olabilir.ama ne başkasının iğrenç kokusunu duymak zorunda değilim nede başkası benim kokumu duymak zorunda değil.o yüzden koltuk altları bakteriyi biriktirdiği için koku yapar.en azından yazın kullanılmalı kişın nadir olarak kullanılsada sorun yok bende aşırı terleme olduğu için mecburen kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • valla kullanıyorum...teri de kokuyu da önlüyor...

0|0
    0|0
  • onun yerine nivea deodorant kullan çok daha güzel kokarsın.

0|0
    0|0
    • pudralılar da tıkıyormuş galiba

Yükleniyor...