Sosyal medya cep telefonu kullanımınızı etkiledi mi?

Bir tık. İzin verdiğiniz kadar bilgi arkadaşlarınızın önünde. Uzun süredir görmediğiniz biri acaba ne yapıyordur diye merak ettiğiniz cevabı hemen karşınızda.

Ben inatla telefonla haberleşmeyi tercih ediyorum. Arkadaşlarımın hayatlarında ne olup bittiğini onların bana anlatmasını tercih ediyorum. Eskiden sık konuştuğum kişilerle ister istemez bu sosyal medyanın etkisiyle telefondan iletişimim azaldı. Ben aramaya devam ediyorum lakin eskiden arayan soranlar online konuşmayı tercih ediyor. Ee arayanı ararlar hesabı ben de aradığım kişi sayısını azalttım.

Sizin de sosyal medya telefon kullanımınızı etkiledi mi ? Ne yönde ?

Not : Olaya sevgili iletişimi olarak bakmayınız. Benim gözümde iki saat sevgilisiyle telefonda konuşanın da online konuşanın da yeri aynı.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten gerektiği zamanlarda kullanılsa bi rahat olcam ki.tlfnndan nefret ediorm.keşke sadece gerçktn önemli bişiler olduunda konuşsam etsem şu tlfnla.zırt pırt mesaj atan dostlarım... bi de neden ilk mesajı ben atmıomuşm... hergün konuşurken bunu benden nasl bekliolar bilmiorm.bi arayan yarım saatten önce kapamıo ya :S ayy ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende senin gibi düşünüyorum da aynı davranışı arkadaşlarımda pek göremiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beles ya daha kolay oluyo facebook falan :D

0|0
    0|0
    • Telefonla konuşmak ucuz artık, ben insan sesi duymak istiyorum :)

• Kız arkımla yine teld konuşurum arklrımlada öyle ama azaltt tabi ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...