Kas Çalışmalımıyım?

Arkadaşlar kiloluyum ve dışarıda koşacak malesef vaktim yok dershaneydi felandı filandı zamanım kalmıyor ve küçük bir semtte oturuyorum salon olayıda yok 177 boy 85 kiloyum kas çalışmalımıyım kas çalışsam kilo verirmiyim tabi yediklerimede dikkat ediyorum sizce ne yapmalııyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• cardio düzenli beslenme programı ve düzenli antremanla istediğin vücuda ulaşabilirsin fitness a yazılman lazım orda sana detaylı bilgileri verirler ne kadar zamanını alırlar maks: 1:30 saat

0|0
    0|0
    • fitness a gidemiyorum malesef dağın taşın arasındaki bir küçük ilçede yaşıyorum en yakın fitness salonu 30 dk lık yolda o yüzden evde çalışmam lazım ve fazlada zaman ayıramam günlük 1 saat civarı anca eğer program varsa yönlendirirsen sevinirim

• bu arada şu an hafiften günlük 20 25dk civarı youtube dan bulduğum hareketlerle çalışıyorum 8 kiloluk dumbell ile başladım 15 er den 3 set yapıyorum hareketine göre artıyor bazen azalıyor kiloyu düşürmelimiyim?

• günlük aldığın kalori miktarını azalt diyet programlarına bak (kalori. biz den yardım alabilirsin) street workout videolarını araştır vücut hacim kas istiyorsan günlük 30 dakika - 1 saat yürüyüş yap

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanın olunca spor salonuna yazılır düzenli olarak yaparsın

0|0
    0|0
  • Diyet yap. Ben ekmeği tamamen bırakarak 12 kilo verdim.

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorum için ekmeği bıraktım 4 gündür yemiyorum kaç ay da verdin acaba 12 kiloyu?

Yükleniyor...