Nedir benim bu çilem? Evde tek başına vol 1.

Annem on gün için tatile ablamın yanına gitti, bana da gel dedi fakat pek oralı olmadım, evde tek kalmayı seçtim.

Çok güzel yemek yaparım mesela, ben, yapıyorum da fakat aksilik bulaşık makinesi bozuldu, bulaşık yıkamayı da hayatta beceremem, iki günün bulaşığı yığın oldu öyle duruyor.

Şohpeni açmayı beceremediğimden banyo yapmak için suyu ketıldan ısıtıp öyle yapmaya çalışıyorum, koca kovadaki su bittiğinde banyodan çıkıp ketıla su koyup bir kaç kere koyduğum suyu ısıtıp kovayı dolduruyor, banyoya kaldığım yerden devam ediyorum.

Banyodan bi çıkıyorum, bütün elbiselerim yerde, çıkarttığımı katlayıp geri koymadığımdan...

Söyleyin ben şimdi ne yapacağım. :/ dayanamıyorum! enneeee!

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim istediğim yemekleri yapacaksan yardıma gelebilirim (:

1|0
    0|0
    • Eve erkek sinek bile girmesi yasak. :(

• Her ikisi de var, ne ararsan var.

Sen yıka da deterjan benden, ama bak eğer küçülürse o elbiseciklerim, ya da genişlerse, hepsinin parasını alırım :D aynısını almak için :D anneme öyle yapıyorum ahhahahaha :D

• Ya hallederim ben sen yeterki gel yemek yap ölüyorum aclıktan :D

Erkekler Ne Diyor 8

• annem 10 gün için kuzenimin düğününe gitmişti, üşengeç bir erkek olmama rağmen ben bile herşeyi idare etmiştim :/

1|2
    0|0
    • Zaten ben biri ile sevgili olmadan önce direkt araştırıyorum, iyi yemek yapar mı ev temizliği yapar mı diye.

Yok öyle ben yatayım sen ev işleri ile uğraş mantığında olan biriyle evlenmek :(

• "ben yatayım kadın uğraşsın" kafası yanlış olsa bile sonuçta ister istemez büyük kısmı kadına kalıyor evde işlerin, en hamarat erkek bile kadınından bekler yani ev işlerinde becerikli olmasını :/ gerçi sen iyi yemek yaparak 1-0 önde başlamışsın, orası ayrı ama bulaşık konusu devreye girince durum 1-2 oluyor :D

• seninki okyanusu geçip derede boğulmak yemek yapmak bulaşık yıkamaktan zor.bunu nasıl başaramadın hayret

1|0
    0|0
    • Elimi hiç bulaştırmak istemiyorum bulaşığa, nasıl yıkanacağı hakkında hiçbir fikrim de yok zaten.

Elimdeki parayla o makineyi de tamir ettiremem, bana zor yetiyor zaten. ne biliyim. annemi özledim :(

• dafuq is that "maybe a day u must find"?

" maybe one day you can find" you should've been said, isnt that right? :/

• .my english not improve.sorry lady secret user.i 'm believing u have good personality.for this.im says:u have find good a person.maybe a day.i m hoping u understand me.i can be ur helper.:-D

• hiç bişey yapma sakın bişeye dokunma dokundukça dahada beter yapıyorsun anneni bekliyorsun ok mi :)

1|0
    0|0
  • şofben konusunda yardımcı olayım nasıl bi şofben sen söyle bildiğim bişi ise tarfi edeyim de bulaşık konusundaki beceriksizliğin konusuda 0 aldın otur

0|0
    0|0
  • telefon diye bi icat var sizin oraya geldimi bilmiyorum ama annene sorarak çoğu sorunu halledebilirsin bence

0|0
    0|0
  • sizin şohben çok özel bir ayar mı gerektiriyor kullanamıyorsun :)

0|0
    0|0
  • ütüyü merak ettim onu becerebiliyomusun? he birde güzel yemek yaparım demişin buna börek felanda dahilmi :)

0|0
    0|0
    • ütü yapmıyorum ki :D evet güzel eldivenlerimi elime geçirerek mümkün mertebe daha az temasla çok güzel börek de yapıyorum :D

• yetenekler arasında ütüde olaymış daha iyiymiş :)

• sakin evleneyim deme kimsenin basina yakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence büyümeden bir daha evde tek basına kalma :)) saka yapıyorum ama bulasıktan kolay ne var yemek yapmak zor olan birde sohben kullanamıyor mussun banyo yaparken hep evde annen mi olacak evlendigin zaman ne yapacaksın herhalde bu talihsizliklerden sonra ögrenmeye calısırsın..

1|0
    0|0
    • Annem gibi konuştun. :D

Beni kimse almayacak :( ya da benimle evlenecek olan kişinin çok iyi bir ev beyi olması lazım :)

• bugüne kadar nerede bu yaşa geldin acaba cam faunusta mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...