Kapat

Neden sevmek sevilmek varken onlarla dalga geçip gönül eğlendiriyorsunuz?

sorum erkeklere...burda okuyorum ortalıkda olan biteni görüyorum erkeklerin çoğunun kılarla eğlndiklerini zaman vakit doldurduklarını görüyorum.bu çok mu hoşunuza gidiyor.neden gerçek aşkı bulmak karşılıklı sevmek yerine neden kızlarla eğlenir onlarla vakit geçirsiniz?yazık değil mi onların günahına giriyorsunuz.madem birşey hissetmiyorsunuz başlamayın ilişkiye o kişiyide ümitlendirip hakkna girmeyin.bunun vebalini çok ağır ödersiniz bedua almayın derim?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde bunu yapan erkekler şöyledir... ya sevgilisinden yeni ayrılmıştır onu unutmak için başkasına sevgili gözüyle bakmaya çalışıyordur.. ya da başkasıyla yaşadığı ilişkiyi unutamıyordur kız arkadaşı buna çok acı çektirmiştir farklı kişilerden intikam almanın kendisini rahatlatacagını düşünerek ilişkiye adım atarlar ve bir kızın duygularıyla oynarlar... benim tavsiye etmedigim bir davranıştır bu... Zaten erkek olmak bir sürü kadınla yatıp kalkmak, onlarla gönül eğlendirmek degildir... Erkek olmak tek bir kadına mükemmeli yaşatabilmektir...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkekler mi suçlu yani sence hep ? Saçmalık.Bir kadın neden yalnızdır bilir misin ? Bir kadın yalnızsa doyumsuz olduğu, nankör olduğu, Hep daha fazlasını istediği içindir. Bir kadın seversin yıllarını verirsin. Emek verirsin, zamanını verirsin, elinde avucunda ne varsa verirsin maddi manevi. Ama senden iyisini bulduğu an gitmek için tereddüt etmez geri gönüp bakmaz bile. Bakarsa söyleyecği şey şudur: BENİM İÇİN NE YAPTIN? BANA NE VERDİN? Verdiklerini değil vermediklerini, yaptıklarını değil yapmadıklarını söyler.Sonra bazıları çıkar biz gerçek aşkı arıyoruz derler, oturup seversin tüm kalbinle kaçıcak delik arar, o delikte genelde başka bir erkek olur.

0|0
    1|0
    • bende tam erkekler ıcın bunu dusunuyorum.nıye dersen erkeler ıkıcı gelen teklılerıde degerlndırmeye alıyorlar.bence bu erkeklerden gelen bır durum sızden kaynaklanıyor.erkeklerın onlara acı cektırdıklerını gordukce bu durum farklılaşıyor.cunku bayanların cogu acı cekıyor aralrında konusluyor her gelen aynı dertten sıkayetcı olunca e bayanlarda aynısını erkeklere uygulamaya baslıyorlar

• Saçmalık.Çocuk oyunu mu bu ? Yok ilk erkek yaptı, yok ilk kız yaptı. Olur mu öyle saçma sapan birşey, Kadın da aldatır terkeder, Erkekte aldatır terkeder.Bu konularda kıyaslama yapmak boştur, al birini vur ötekine.

• Güzel kardeşim böyle insanlar kadınları cinsel obje olarak görürler sevginin aşkın insanlıgın peşinde değillerdir kızların namusunun onlar için bir önemi yokdur bu yorumu yazıyorum bir erkek olarak kadınlara % 100 hak verıyorum cunku erkekler ciddi bakmıyor olaylara cinsel obje gibi görüp o sekılde hareket edıyolar erkeklerın % 70 den fazlası bu sekılde surada sıtede bıle dıkkat et bır bayan bır derdını yazıyor kımse benımle ılgılenmıyor dıye yorumları oku alltan hemen yazıyorlar ben ılgılenırım sızle telefonum şu diye bu insanlar karaktersiz kişiliksiz insanlardır uzak durmanızı tavsıye ederım .

0|0
    0|0
    • ben kendım ıcın sormadım ortalıkda olanlar gozlemledıklerımı aktardım.aynen hem fıkırız bu onuda bende oyle olduklarını dusunuyorum.adam gıbı ınsan kelımesını kullanabılecegım bırılerını goremıyorum azalıyor bu sayı

• azalıyor yapacak bir şey yok yakında türünümün tek örneği kalıcam :D

• hahay

• Aynısını kızlarda yapıyor belki hepsi değil ama büyük bir çoğunluğu skor yapar gibi erkeklerle konuşuyor sonra çekip gidiyor.Ne yapıyor anlamadım arkadaşlarıyla yarışmı yapıyorlar? belki ben düzgün birine rastlayamıyorum ama bir kızla uzun uzun konuştuğumu pek hatırlamıyorum hepsi konuşuyor yaklaşıyor sonra yok sıkıcısın yok bilmem ne uyuduruyor ertesi hafta başkasının koluna girmiş dolanıyor hiçbirşey olmamış gibi.

0|0
    0|0
  • böyle kızlarda var emin ol. kişiliksiz insan yapar bunu. insan demek ne kadar doğru orası da tartışılır tabi böylelerine. bir yerlerden çıkar acısı kimsenin yanına kalmaz yaptığı.

0|0
    0|0
    • bu gıt gıde cogalıyor sankı

• aslında çoğalmıyor. biz hep böyle insanlara denk geliyoruz. iyi tanımıyoruz ilişkiye başlamadan önce karşımızdakini. hoşlandık diyoruz. guzel kız yakışıklı oğlan diyoruz aşık oldum diyip sarılıyoruz boynuna. sonra da tanıdıkça ahlar vahlar başlıyor. en başta tanıyacaksın sonra da tuvalet kağıdı mı yapıyorsun yoksa baş tacı mı karar vereceksin. ben şahsen dilim yandı artık böyle yapacağım.

• size sonuna kadar katılıyorum ama bu durumu insanlar bir birine karşılıklı olarak yapıyorlar sadece erkekler yapmıyor yani ben bu yaşıma kadarda sevmediğim birine, seni seviyorum demedim diyememde ama 9 ay benlen dalga geçen varmışta farkına geç vardım allahından bulsun

0|0
    0|0
    • ne cok derdı olan varmıs.en guzelı Allah a havale etmek dedıgın gıbı

• sevince de içine s.çıyorsunuz

0|1
    0|0
  • hiçbirkıza yapmadım onlarda bana yapmadı istisnayım sevgilim olmadı kısmetse evlenincede böyle olmayacağım

0|0
    0|0
  • Çünkü aşık okunacak sevilecek değer verilecek kızlar evlerinden dışarıya çıkmıyor

o yüzden düzgün erkekler serseri kızlarla düzgün kızlar da kıro erkeklerle evlenmek zorunda kalıyor

0|0
    0|0
  • Anladikta, ayni soru sizede mechul ! ...

0|0
    0|0
    • bayanların yaptıgını bılmıyorum ama erkeklerın kızlara acı cektırdıgını goruyorum

• Bayanlar daha kötüsünü yapiyor, inan bana... Bir Erkekle iletisim icindeyken, parmaklarindaki diger 9 erkegide sicak tutuyorlar, hatta birisi igle beraberken, bile hepsini kendinden sogutmuyor, aci ama gercek ! ..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...