Çok monotonlaştık İstanbul'da gidilcek bir yer arıyoruz bana yardım eder misiniz?

çok monotonlaştık,ikimizinde planının olmaması sıkıntı veriyor ikimizde birbirimizden kaçmak istiyoruz gezi planımız olmayınca.yarın gene buluşucaz.ama istanbulda kız arkadaşımla gezicek yer arıyoruz yardım edin.istanbulda belirli yerlere gittik 3 yıldır beraberiz gidicek yer bulamıyoruz.yardım edin.taksim,beşiktaş,üsküdar,kadıköy,sultanahmet gibi belli yerler yazmayın alışveriş merkezleri isimleride yazmayın.bu belirttiklerim haricinde biyer söyleyin.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• yıllardır istanbulda olup hiç gitmeyen ve ismini dahi duymayan milyonlarca insan var.

link

bilmeyen var mı?

link

yıllardır giderim, severim ve beğenirim.

link

güzel bir ortam peyote.

link

ki bana göre istanbulun en iyi sahilidir. gezilmek, içmek ve sohbet için birebir.

link

şimdilik bunlarla yetin, sonra lazım olursa yine yazarım .)

0|0
    0|0
    • neresi hacım burası ilk defa gördüm?:\

• bakırköy

• mecidiyeköy'e geç. Oradan metroya bin ve son durak olan hacıosman'a git. Hacıosman'da metrodan çıktığında otobüs durakları var. Otobüsculere "atatürk arberotaryum bitki parkına nasıl gideceğini sorarsan Hangi otobüse binecegini gösterirler. 10 dakika metro, 15 dakika otobüs sürüyor. 30dakikada oradasin. Giriş ücreti 2tj.

• Hacı şimdi yazıcam dalgaya alma gayet ciddi söylüyorum.Al yengeyi gidin sessiz sakin yeşillik kokusunun burna tamamen girdiği bir yere, al mangalını eşyalarını eğer içiyorsanız ufaktan 1-2 bira kapın akşama kadar takılın.Hava kararsın eşyaları toparlayın, uzanın sırt üstü gökyüzünü seyredin.Anılardan bahsedin.Öyle Taksim,Bebek,Kadıköy bilmem ne yapmaya gerek yok illa yani.

0|0
    0|0
    • iyi de istanbulda neresi var bu dediğin gibi biyer?

• arıyorum tüm gece de arıcam da yok bulamıyorum hocam.sana zahmet bana linkler atsan?

• Özelden atıyorum hocam.

Yükleniyor...