Ne olduğunu anlamadım... Acaba bu astral seyahat gibi bir şey miydi?

ben rüyalarımı defter halinde tutuyorum hatırlamak için.geçen gün garip bişey oldu rüyadayken gördüğümün bir rüya olduğunu anladım ve rüyamı yönetebildim.resmen bişey söylemedim ama kafamda kurduklarım ve komutlarımla rüya şekil aldı.sonra kendimi yatakta yatarken gördüm ve kapının önünden birinin geçtiğini gördüm.sonra uyandım ve az önce gördüğüm rüyada nasıl uyuyorsam o şekilde uyandım.Acaba bu astral seyahat gibi bişey miydi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• dejavuyla rüyalarını karıştırıyorsun bence, eskiden banada çok oluyordu

0|0
    0|0
  • gözünaydın anne oluyorsun

0|0
    0|0
  • senden tırsıyom şu an da leyla ile mecnun ggeldi aklıma :) dedemisin sen de yoksa :D

0|0
    0|0
    • hahahha :D ben araştırdım bunu biraz rüyasını kontrol etmek isteyenlere rüya günlüğü tutulması gerektiğini söylemişler :D ben zaten tutuyordum belki de rüyaları hafızamda bu kadar canlı tutabilmemden dolayıdır bilemiyorum :D

• hayır sakalım da yok ayrıca :D bunlar olmadan olmaz biliyorsun :D

• link al o zaman :D ben tedarik edicem sana :D

• hiç yapmadım bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • ben de özellikle astral seyahata çıkmak için uğraşmadım ama bilmiyorum böyle olabileceğini düşündüm

• denerim :D yani denemem de olursa yazarım yarın :D

• merakla bekliyorum.

• alakası yok bilinçalti kaynaklı

0|0
    0|0
    • rüya görmek öyle tabi ama bundan emin olamadım

• kendimi biliyorum da gördüklerimden bir anlam çıkarsam mı çıkarmasam mı bilemedim o yüzden sordum burada

• kızlar soruyor girdim gireli bende bu tip rüyalar görmeye başladım.ama şöyle bir durum söz konusu sevmediğim biri hakkında kötü düşünürken karşıma çıktı ve gece rüyama girdi.halbuki o an unutmuştum.insanın istemediği şeylerde başına gelince rüyaya yansıyor.aslında tesadüf olduğunu sanmıyorum çünkü olması gereken ne ise olur amma erken amma geç.dikkat etmediğin bir nesne bile rüyanda farklı görünür.biz büyük harddiskleri görünce vay be kapasitesine bak deriz.ama insan beyni ile kıyaslanamaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...