Gökhan Töre olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gökhan Törenin Hakan Çalhanoğluna silah çekmesi olayı hakkında ne düşünüyorsunuz sizce Hakan Çalhanoğlu mu haklı yoksa Gökhan Töre mi?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Gökhan Töre iyi adam eksiltiyor :(

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Hakan Çalhanoğlu'nun anlattığına göre, Gökhan silah falan çekmemiş kimseye.

Ömer Toprak'ın bir arkadaşı Gökhan'ın önünde eski sevgililerinden birine yavşayınca Gökhan rahatsız olmuş, malum türk kendisi, iş tartışmaya falan dönmüş, Hakan ile Ömer öbür elemanı oteldek odalarına götürmüşler Gökhan ilk kapıya dayanmış 'Onu dövmeden gitmem açın' diye, bunlar açmayınca lobiye inmiş, 'Odamın kartını kaybettim' diyerek lobiden kilit kartı almış, o sırada yanına bir tanıdığı arkadaşını da alıp (heralde üçe tek dalmamak için) gitmiş bunların odasına, herife beş altı tane vurup biraz ağzını kanatmış. Sonra çıkıp gitmiş daha da bişey yapmamış.

Hakan 'Gökhan orda kavga ederken öbürü bizi önce 'Bi karışmayın' diye zaptetmek istedi, edemeyeceğini anlayınca silah çekti, Gökhan sonra bana 'Ben o raddeye varacağını anlamamıştım işin' diyerek özür diledi' falan dedi.

Zaten Hakan ile aralarında bir sorun yok, heralde Ömer arkadaşını savunmaya kalkınca tehdit edildi ki şu an Gökhan çağrılıyor diye milli takıma falan da gelmiyor.

Bana kalırsa Gökhan oldukça sorunlu bir arkadaş çevresine sahip, 20 yaşında mı neydi o olay olduğunda zaten. Belki biraz adam olmuştur, bilemem.

0|0
    0|0
  • hakan haklı.. bu gokhanın ılk vukuatı degıl sonda olmayacak, spor ruhuna aykırı ısler! bunlar sılah eskıyalık gece klubu sporun tam tersı ıstıkametınde yollar, ataturkun dedıgı gıbı bız sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severiz

0|1
    1|1
  • Beşiktaşlı bir futbolcu yapmaz öyle şey belki aralarında tartışma olmuş olabilir ama silah olayı tamamen manipulasyon.
    Silahı çeken gereğini yapar yarım bırakmaz raconu budur

2|0
    0|0
  • bizim basın süper ya duyarlı bir basınımız olsa şu haberi bekletirdi. tamamen doğru mu değil mi belli değil ve yayınlıyorlar yok böyle bir mantık

0|0
    0|0
  • Olayı bilmiyoruz, ama silah çekeni haklı göremeyiz. Anlaşmazlıkların çözümü olamaz silah çekmek.

0|0
    0|0
  • Olay neymiş ki ya

0|0
    0|0
  • Aslinda kimse hakli degil silah cekilmemesi gerekirdi... bu gidislede milli takim pek öne gelemez böyle soguklukten/olaydan sonra... ama insallah rakiplerimizi yinedei yeneriz

0|0
    0|0
  • Birinci ağızdan söylenen bişey yok, o yüzden yorum yapmak mantıksız.

0|0
    0|0
  • Hakan Calhanoglu aciklama yapti öyle bir sey yok diye.

amkspor.com/.../

0|0
    0|0
  • Hakan haklıı

0|0
    1|2
  • Ne töre mi kaldı bu devirde

0|0
    0|0
  • hakan acıklama yaptı oyle bır olay yok dıye

0|0
    0|0
  • Bnce hakli haksizi belirlemeyi bakalim milli mac icin dua edelim

0|0
    0|0
  • havaya açılan ateş sonucu yanlışlıkla seken mermiden vuruldu. kadir şahin silahı ateşleyen

0|0
    0|0
  • Hakanla ömer haklı

0|0
    1|1
  • Hakan çalhanoğlu on numara oyuncu Türkiye de ilk 11oynayacak adam

0|0
    1|1
    • Almanya'da da ilk 11de başlıyo zaten hakan şahane oyuncu ya

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne yazik ki olay dogru. Tore haksiz ama kopek gibi pisman

0|1