Umut aşılayıp güven verdiğiniz insanların ne halde olduğunu hiç düşündünüz mü?

umut aşılayıp güven verdiğinizve sonra yarı yolda bıraktığınız inzanların ne halde olduğnu hiç düşündünüzmü:?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• hiç öyle birşey yapmadım. yapmamda. insanların canını yakarak zevk alamam. kimsenin yanına da kalmaz. eden bulur bir şekilde.

0|0
    0|0
    • herkes böle düşünse dünya cennet olurdu heralde..

• öyle ama yapacak birşey yok.her koyun kendi bacağından boşver. insanları iyi tanıyıp uzak durucaksın böyle insandan. hayatına sokmadan önce iyi düşüneceksin tam tanıyacaksın karşındakini işte.

• evet haklısnn..

Erkekler Ne Diyor 12

• ben bu yaşıma kadar hiç kimseyle sevgi konusunda dalga geçmedim sevmediğim bir insanada seni seviyorum demedim diyememde zaten benim kişiliğimde yoktur böyle bir ahlaksızlık ama benlen dalga geçen oldu sevgi konusunda tamda 9 ay oldu farkına geç vardım allahından bulsun daha ne diyim ki ona

0|0
    0|0
  • Keşke karşımda ki insan bunu bana yapmasaydı da, ben ona yapsaydım.En azından vicdan azabı duyar, geri dönmesini bilirdim.

0|0
    0|0
  • Bir keresinde İngiliz bir kıza aşık olmuştum

ve kızın bana dediği şu oldu para önemli değil...

Bende hiç umrsamadan çalışmadım bir dönem kız antalyaya geldi

Ben gidemedim sebebse para bulamadım

son 200 tl vardı cebimde kıza mı gitmeli ama nasıl

otel parası derken

kızada durumu çaktırmadan param yok demedim..

Evet o kızı yarı yolda bıraktım gibime geliyor ve hala içim acıyor...

İsmine uzaktaki aşk ismini verdim...

yani :distant lovey

ama: bazen aşk imkansızlıktır... galiba

0|0
    0|0
  • bana ası yapan hemsıre bayıldıgımdada basımdaydı hala mınnetarım

penısılın vurdular bana sonrada alerjın varmıydı ama dedıler ıgneden korkan zavallı ben bı an basımın dondugunu hıssettım sonrasını bılmıyorum

0|0
    0|0
  • veriyosan ver vermiceksen ugrastırma dedıgımde bana sövüyolar. al işte boylesı daha mı ıyı

0|0
    0|0
  • ben bi kere öyle bişi yappdım ve çok acı çekdim ama affetdi beni

0|0
    0|0
  • şu anda düşündüm ama bi gidip bakmak lazım acaba ne halde harbiden merak ettim laaaan şimdi

0|0
    0|0
  • sayende düşündüm şimdi. niye hatırlattınki bi acaipp hissettim kendimi suçlu gibi.

0|0
    0|0
    • öle hissettiğine göre suçlusn demekki..

• aslında değilim gayet ciddi idim anneler gününde onu istemeye bile gitmiştim(dikkatli oku tanışmaya degil istemeye yazdim bi nevi olsada )

bu olaydan 15 gün kadar sonra geceleri telefonu ne hikmetse mesgul denk geldi

1.kuzen dedi

2.teyzem dedi

3.abim dedi

en son sıkıştırıdım ver numarasını arayacaqim diye bi numara verdi. kızın biri çıktı bi kaç pot kırdı bende anladm anlayacaqımı. sonrası malum

• o zaman suçlu sen değilsinki. karsındaki sen nie kötü oluosn.

• etraf şerefsiz yavşak dolu

0|0
    0|0
  • ben doğru damarı tutturamadım allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • umut verip vermediğimi bilmiyorum da yarı yolda bırakmadım, kendisi vazgeçti

0|0
    0|0
  • Öyle bir insan yok. Netim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hic öyle yapmadım buyüzdende düsünmedim

0|0
    0|0
  • bana sorarsan bunu hiç yapmadım ama yapmış muamelesi gördüm.ilginç.o yüzden sen kendince haklı olunca düşünmüyorsun ne halde olduğunu.

0|0
    0|0
  • Öyle yapanlara insan demiyorum ben.Bana yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına yapmıyorum.Çünkü ne kadar acı verici olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
  • kimseye umut vermedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...