Kocanız /Karınız öldü kaç ay ya da kaç yıl sonra evlenmeyi düşünürsünüz ?

Kocanız /Karınız öldü kaç ay yada kaç yıl sonra evlenmeyi düşünürsünüz ?

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• düsünemem ki ya öyle sacma sey mi olur.. şu an düsündüm de icim kabardı insan nasıl düsünürki öyle bisey.. uzun yıllar alır cok uzun belki hic.. ama yasamadan bilemez insan..

1|1
    0|0
  • Düşünmezdim bir daha sanırım.

1|0
    0|0
  • EVLENMEM.

1|0
    0|0
  • Evlenmek istemem.

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmem.

1|1
    0|0
  • rüyama girip ' senin mutlu olmanı istiyorum lütfen evlen yuva kur' diyene kadar evlenmezdim

1|1
    0|0
  • kendimi hazır hissettiğimde ve yeniden aşık olduğumda evlenirim

0|0
    0|0
  • Kac yasinda vefaat ettigine bagli. Mesela 40li yaslardaysa muhtemeelen bende 35li yaslarimdayimdir. Elbette bu cok kotu bi durum allah kimsenin basina vermein ama bi sure sonra yalnizlik cekilmez olur.

0|0
    0|1
  • kadınlar kendinize gelin,abazan ömür mü geçer ya!

0|1
    0|0
  • evlenmezdim ... Allah göstermesin ..

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim.

1|0
    0|0
  • sen hemen evleneceksın herhalde.ben tekrar bır başkası ıle olamam...

1|0
    0|0
  • kadin hemen evlenmez ama erkek karisini topraga vermeden mezarlikta arayisa gecer derler :)

0|0
    0|2
  • bidaha evlenmem

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşüneceğimi sanmıyorum, onun beni beklediğini düşünürüm hayaliyle yaşardım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evlenip hatıralarına saygısızlık gosterecek kadar sevdgmi aldaatacak kadar şerefsiz olmazdm.

1|1
    0|0
  • sevdiğim kızla evlenirsem, ve vefat etse bir daha evlenmem

1|1
    0|0
  • çok kötü bi acı eşini kaybetmek kolay kolay bidaha evleniceğimi sanmam yalnızlık zor tabiki bi yerden sonra ama kalbime biri daha girmez herhalde ..

1|0
    0|0
  • ne eşim ölsün ne de ben evlenmeyi düşüneyim. ölürsekte beraber kalırsakta beraberrrr

0|0
    0|0
  • birdaha nikahmi ...?..dünyada okadar kadin varken delimiyim ben ya tekrar kelepce takayim...bikere taktilar yeter.

0|0
    0|0
  • Ben bikere evlenirim evlenirsem oda kolay kolay o masaya oturasım yok. Bikere evlenirim bi daha evlenmem ..

0|0
    0|0
  • karım yok olsaydı ölseydi yalnız kalsaydım o anki ruh halim nasılsa öyle düşünürdüm öyle karar verirdim

0|0
    0|0
  • ben onun vefaatından sonra kendime gelir miyim bilmem. Ama mecbur kalırsak 3 4yıl. Ama gamzemi :'(

0|0
    0|0
  • evlenmem.. başka söze gerek yok sanırım

1|0
    0|0
  • kanka yengemi öldü:)

ben hemen yenisini bulurum :P

0|0
    0|0
  • kalan sağlar bizimdir evlenebildiğim kadar evlenirdim ama ben hiç evlenmeyi düşünmüyorumki :S

0|0
    0|0
  • Her an evlenebilirdim. Belli olmaz. Testesteron sahibi bir hayvanım nede olsa.

0|0
    0|0
  • Evlenmem heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...