Arkadaşınızın teklif ettiği kıza teklif eder misiniz?

Üniversite dönemimde ve iş yaşamımda başıma gelen hadiselerden biri birbiriyle yakın arkadaşların bana teklif etmesiydi. Üniversitede üç kişi vardı bunlar ev arkadaşıydı. Önce biri teklif etti epeyce ısrarcı davrandı. Okul bittikten sonra da ortak arkadaşlar aracılığıyla haberler gönderdi. Ben kabul etmedim ve konu kapandı. Sonra ev arkadşının biri bana açıkça ilan-ı aşk etti. çok üzüldüm...Kabul etmedim. Diğer ev arkadaşları da bana birşeyler belli etmeye başlayınca ben onunla mesafe koydum öyle kurtuldum. Çalıştığım yerde de birbiriyle çok yakın ev arkadaşı olan iki kişi aynı şekilde 1 sene arayla bana teklif etti...(ve ben de onlardan bir tanesinin arkadaşından hoşlanıyorum)...erkeklerler arasında arkadaşının teklif ettiği kıza yazmak teklif etmek önemsiz birşey midir?

Güncellemeler:
Demek ki bu durum erkekler açısından hoş bakılmayan birşey. O zaman benim beğendiğim çocuk da bana bakmaz ne de olsa arkadaşının bir ara bana ilgisi vardı. :(( nerede acayip acayip insan varsa gelir beni bulur zaten.

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• çalıştığın yeri bilmem ama bence ilk anlattığın bölümde bulunan 3 lü baya sıkı kankalar. birinin üzülmesine dayanamayan diğerleri kendilerince plan yapmışlar gibi geldi. üniversitede bizde 3 arkadaş aynı denemeyi yapmıştık ama başarılı olmuştuk o ayrı...

0|1
    0|0
    • o ilk teklif eden bir yıl dolandı gezdi sürünüyorum da bilmemne hal oluyorum vs şeklinde mesajlar atıp duruyordu. diğer ikisi okulun bitmesini bekledi o zaman intikam için...yani adım mı çıktı şimdi...

• hayır adın çıkmadı ama çıkarmaya çalıştılar bence... ama benimkisi bi ihtimal sadece böyle bişey yaşadığım için bu yorumu yaptım...

Erkekler Ne Diyor 26

• çok kafa karıştırıcı bir soru ama aslında konumuz bu değildi yada buydu neyse ben cevap veriyorum bence böyle bir şey olmaz hem saçma hemde arkadaşlarına olan saygı tarafından önemli şeydir...

0|0
    0|0
  • oranlara bakıp oynama, yanıltabilir seni :) şeytanın bol olsun diycem ama sende zaten şeytan tüyü varmış gibi :)) (gibi kelimesinin altı çizili)

0|1
    0|0
  • Yenge statüsü kazanır teklif edilmez..

0|2
    0|0
  • Kendi adıma konuşayım eğer arkadaşımın bir yaşanmışlığı yoksa ben kızdan ciddi şekilde hoşlanıyosam gider açılırım

0|0
    0|0
  • erkeklikten utandırıyor bole adamlar işte :D

0|1
    0|0
  • amaçları başka.

0|0
    0|0
  • olurmu hiç öyle şey,bunu anca ilkokul çocukları yapar:)

0|1
    0|0
  • hiç etmedim ama, arkadaşlarımla şu sorunu yaşadım aramızda öyle şeyler olmadıgı için her gördükleri kızı ben bunla bi ara bişiler yasıycak gıbıydım dıyerek yalan söyluyorlardı maksat hanı olurda kızla tanısırsa kapmasınlar hesabı :)

0|0
    0|0
  • hayır asla önemsiz birşey değildir arkadaşımın teklif ettiiği kız her ne kadar onu kabul etsede etmesede artık o kız benim gözümde kardeş ve yengeden öte geçemez... Delikanlılığa zatende sığmaz...

0|0
    0|0
  • Sürekli toplu halde yaşayanlar mı teklif ediyor,nasıl tipler bunlar :D

0|1
    0|0
    • benim de tuhafıma giden bu. ev arkadaşı olan iki erkek tanıyınca korkmaya başlayacağım yakında. :)) koskoca aklı başında adamlar işte nasıl tipler olacak. normal insan işte.

• kız güzelse işler değişir

0|1
    0|0
  • dünyadaki son kız dahi olsa olmazzzz

0|0
    0|0
  • iyi olan kazansın

0|1
    0|0
  • Açık artırmaya mı koydun kendini bu ne beee alınmaa heee :D

0|1
    0|0
    • bazen ben de kendimden şüpheye düşüyorum acaba ümit mi veriyorum diye...hiçbiriyle öyle bir yakınlığım olmadığı gibi ben soğuk ve asık suratlı bir kızım süslü püslü de giyinmiyorum...özellikle de sordum ben mi ümit verdim diye yoo hayır diyorlar.

• bilirim bilirim yaprak dökümündeki ferhunde gibisiniz ya

• üzülme :)

0|0
    0|0
  • şahsi fikrim kız ne olursa olsun :) arkadaşımın meyil ettiği kıza yazmam

0|0
    0|0
  • seni begendikten sonra arkadasını umursayacagını sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • bilmem belki

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • erkek olduklarına eminmisin onların :/

0|0
    0|0
  • Belki iddia amaçlıdır belkide amaç başkadır bilemem ama karaktersizlik dediklerişey bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0
  • kesinlikle etmem.

0|0
    0|0
  • önemlidir. Şerefsizliktir.

0|0
    0|0
  • Son cümleni yorumluyorum.

Dünya'ya bir kere geliyorsun, eğer seviyorsan ve artık arkadaşınla birlikte değilse, o da boş değilse aşkınızı yaşayacaksınız arkadaş

0|0
    0|0
  • teklif etmek =) çocuk işi bunlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle ilişkiler gördüm.1.yle de 2.yle de ayrılıosn bi zamandan sonra.ama bi arkadaşım vardı lisede.kuzeninin sevgilisini aldı elinden kız.sonra bunlar evlendi.kızın kuzeni de onların düğününde oynamak zorunda kaldı :)

0|1
    0|0
    • oda güzelmiş :))

• yapcak bişi yok malesef bazıları kendini gitmk zorunda hissedio

• sende şimdi ama ya haa kızı düğüne götürmek için elinden geleni yapıyorsun ya :) adam kıza bir destek çıkardı ben olsam gitmem diye :) benimde o tür olay başıma geldi ama ben düğünü bırak evlerine bile ayak basmadım :)

• bence ıddaya gırmısşlerdır onlar

2|0
    0|0
    • valla benim aklıma da o geliyor...

• hepsını okumadım.ama buyuk ohtımal bundandır .cunku aralarında bu gıbı ıddalaşan hangımısı begenıyor kabul edıyor dıyenler oluyor yapan var.kabul etme hıcbırınıde

Yükleniyor...