Dağcılık sporu ile ilgilenmek isteyen var mı?

adımı dağcıı yazdım ama sanırım ukalalık aptım biliyoruz ki kendilerini yıllarca bu işe adamış kişiler daha dağcıyız diyemiyorlar.4 yıldır tırmanıyor atlıyor rafting ve kano yapıyorum sanırım benim dağcıyım demem ukalalık olur kusura bakmayın heyecanımı maruz görün sizde dağcılık sporu ile ilğilenmek istermiydiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• isterdim. isterim. ama henüz bu konuda bir girişimim olmadı. en azından bi yürüyüş grubuna falan katılaydım iyiydi.

0|0
    0|0
    • katılabilirsiniz eşinizle arkadaslarınızla bi gnünüzü ayırıp tadına bakabilirsiniz

• nasıl? insan ilişkilerimi düzeltme konusunda bir yardım mı?

• istediğiniz her konuda

• Birkaç yıl önce deneyimim olmuştu.

0|0
    0|0
  • güzel olsa gerek..peki yüksek korkusuyla nasıl baş edebiliriz mesela?

0|0
    0|0
    • yüksekten kasdınız nedir? 5.kattan aşagı bakamıyorum,merdiven boşlugu beni korkutuyor inemiyorum,asansöre binmek bni korkutuyor,altım bomboş 20 30 40 50 .. m yükseklikten korkuyorum ? bunlardan hangisi yada sizin korkunuz hangisi?

• muhakkak ki emniyeti vardır..ama işte bazı korkularında yenilmesi güç oluyor,rastlamışsınızdır en azından:)) insanın kendindini çok özgür hissettiği bir dünya olsa gerek zaten..buradan bakınca öyle:.

• tatmanızı tavsiye edrim bende korkuyorum acıkcası öyle yerler oluyor ki kanınız donuyor ama o korku sizi ateşliyor tırmanış bttkten sonra aşgı iple iniyorsunuz heyecan korku hpsi br arada titriyorsunuz canınız yine yine yine yapmak istiyor öyle yanii :)))

Erkekler Ne Diyor 3

• sağılığım el verseydi isterdim.

0|0
    0|0
    • kusura bakmazsanız sağlık probleminizi öğrenebilrmiyim ?

• eyw.yaakında yeni uygulama başlatacagım sizinde adınızı zikrederim orda en azından hem sizin hemde dağcı olmak isteyipte çeşitli engellerden dolayı ilğilenemeyen abi abla kardeş dostlarımızın adını zikreder mutlu olmalarını sağlarız buda en büyük mutluluk bizim için :)

• büyüksün :)

• eger yanlız yasarsam ve evlenmez ısem yapmak ıstedıgım bır spor...:))

0|0
    0|0
  • ben isterdim yapmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...