İkizler kadını anlamak ?

bir ikizler kadını erkeği bırakıyorsa ... 2 ay sonra tekrar neden geri döner ? ... bu arada bir kez onun erkeği onu bırakma hatasına girmiştir... sonra barışmışlar ondan sonra aşık olmuş erkek bu kadına ama ondan sonrası eziyet ..ayrılmışlar kadın istediği için ama 2 ay sonra kadın tekrar geri döner.. erkek yeniden başlamak ister ama kadın bir duvar ... erkek aşkını haykırır gitmek ister gibi konuşur ama kadın onuda istemez...bu kadın ne ister ?

kadın ailesi tarafından baskı altında olan biri ve akılcı düşündüğü için kavuşmaya inanmak istemiyor ama erkek inandığından hep zorluyor..

Güncellemeler:
Bu arada buradaki 2 ikizler kadını arkadaş olarak ekledim ..haberleri olursa sevinirim.. onların bilgilerinedene yararlanmak isterim D:

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir ikizler olarakçok değişken yapımız var inan çok fazla ilgilenme bence onla herşeyden az az ver çünkü bunu geçmişte çok yaşadım bana çok değer verdi o nasıl olsa benim artık derken bi baktım(yengeç) kabuğuna çekilmiş sonra ona tekrardan ilgim arttı bunları tamamen istemeden yaptım ikizler burcu olanlar kız olsun erkek olsun farktmez hepimiz aynıyız bu konularda diğer burçlarda ilgi verirsin senle daha çok ilgilenir ama ikizler öyle kesinlikler gerektiğinden fazla değer verme,ilgilenme

0|0
    0|0
    • çok haklısın zaten bundan doalyı büyü bozuldu ya.. çok fazla ilgilendim.. en iyisi bitirmek ..

• ne istiyorsan onu yap bence de fazla bile katlanmışsın zaten :)

• mesajlarımı atıyorum.. istediğim gibi..tek bir görev kalıyor ... telefonda konuşup tamamen hayata dönmek ama yine şaşırtabilir ..film devam ediyor..

Kızlar Ne Diyor 8

• bak ikizler konusu varya:D ay gerildim birden dur toparlayım:))) ikizler karakterini asla anlayamazsın.. o bi gider bi gelir..senide senden götürür..:) onu olduğu kabul et veya uzaklaş:)) arkadaşlıkta süperlerde ,sevgili olayında,kafasındaki kalabalık ona dur der,diğeri gel der,başkalarıda eşlik eder, sonra o anki ruh hali nereye çekerse oraya gider:))

0|0
    0|0
    • nereden aşık oldum ben bu ikizlere..zaten kova erkeğinde olsa olsa ikizlere aşık olur ya.. . ya sabır ..bana acilen bir yengeç bulun ... şaka bir yana ..yemin ederim artık onu anlamayı çalışmayı bırakmak istiyorum.. mesele bu gece tamamen bitircektim ççöyle bir niyetim vardı şimdi de daha sakin davrandı... öldüreceğim ben bu kadını ..

• eklersem bende seni keserim:D

• sen bana yardımcı olda sonra kes beni :) ..ya şaka bir yana ... aslında ben bu kızdan ayrıldığımda bu site sayesinde hayata dönmüştümde ama sanımr bu site sayesinde nasıl daha iyi yürüteceğimi çözebilim..

• Bu hatunlar ki bende onlardan oluyorum kararları değişkenlik gösterebilir duruma göre. MAntığı ön plandadır genellikle. Duygular ikincildir. Aile işin içindeyse mantıkı bir yan gördüyse karar değiştrmiştir muhtemelen. Israrırının bir faydası olmayacak çünkü bir o kadar çabuk soğurlar.

0|1
    0|0
    • kesin olan bir şey vardır ..ben bir kova burcu olmamdan dolayı ... belkide hayalindeki erkeği kaybetmeme korkusunada girmiştir... benim eğitim hayatım çok ileri seviyede kendisi ise dahha bir ergen ama işte ikizler olunca hepsi aynı ... bırakıp gittiikten sonra hayatımı yoluma koydum ama geldi yine içine e... şimdi sana soru erkek nasıl davransa sevmeye tekrar başlar... ya da nasıl bir ayrılma yoluna girsem ?

• Sayın T...ay B..dak

Arkadaş isteklerine izin vermiyor gözüküyosun..

• hımm öyle mi dur bakiim niye öyle olmuş.

• İkizlerim ve evet kabul ediyorum ne yapıcagım hiç belli olmaz o da öyleyse çok uğraşma bence.

0|0
    0|0
    • siz hiç aşık olmazmısnız :D .. he bırakıp gitmeden önce ben o zamanlar bana fena aşıktı ama bıraktık ya :) sonrası azap

• Çok iyi : Terazi ve Kova

İyi : Yengeç, Aslan, Koç ve Boğa Kötü: Başak, Yay (çok ümitsiz)

Ne iyi ne de kötü : Akrep, Oğlak, Balık (çok içe dönük)

Diyorlar ve haklılar bebeğim :)

• diyorlar ve haklılar derken ne demek istedin :D

• pes etme sevgini bağlılığını göster ona bnde ikizlerim evet farklıyız biraz ama anlayana çözmek zor değil

0|0
    0|0
    • ya sabır al başka bir ikizler... benim gibi biri daha çıksa karşına Oturup Allaha dua etisn... nisanın başından beri gösterer göstere içimde sevgi bırakmadı.. sevgiden anlamıyor sanırm ..hele duygusal sözler yazarken sanki bir odun..

• aslındasanırım sevmiyor sevse dayanamazdı bırak o zaman

• bırakacağımda ... doğrusu geldiğinde bıraktımda sabah yine kalp ağrısı ile uyanmak :( .. çözeceğim tekrar inşallah.

• İkizlerin bir anı diğer anını tutmaz değişken yapıdalar. Çok sıkarsan kaçar rahat bırak.

1|0
    0|0
    • iyi o zaman ben bir süre mesaj atmıyayım... yani bırakayım o atmak isterse atsın ... 1 hafta atmadı ise zaten kafasına göre kurmuştur ... ben de bitireyim .. toptan kurtularak..

• erkek nasıl giderse canı acır diye bir şey yok örnek verim hayatıma sayılı insan girdi ve her ayrılıkta canımdan can gitti. yaşanmışlıklar unutulmaz çünkü ve bende çok duygusalım 1 haftalık bir şeyde yaşasam zor unuturum. herkes bir değil derken bunu anlatmaya çalışıyordum ve burç sadece saçmalıktan ibaret çünkü insanı karakteri etkiler burçlar değil ee tamam bazı şeyler doğru ama her şey burca göre değil dikkat edelim.

• aynen öyle olabilir ama çok yoruldum hayattan .. kaldıramıyacağım gibi.. düşünmek yoruyor beni.

• bu soruyu ne zaman sormustun bilmiyorum ama sorun hala gecerli mi?

0|0
    0|0
  • Bosta kalmak istemedigi icin seni oyaliyor sadece. Aile felan bahane.

0|0
    0|0
    • Araya bir kere ayrilik girdi mi ikizler kadini icin o iliskinin büyüsü kacmistir zaten.. Hicbir zaman eskisi gibi olamayacagini bilir. Sansin hiiiiic yok gizli :-)))

• Kovalar aslinda sadik olmaz ama neyse :-))))))

• ben sadık bir insanım :D ama bundan sonra için söz veremiyeceğim :D dermişim

• Sopa istiyo

0|0
    0|0
    • kaşınıyor bence... bu kadar sizi seven bir erkek çıktımı hanımlar :D . ( ya hatalı olduğumu biliyorum ama sadakatımı sonuna kadar göstermek istiyorum.. yani öyle bir sevgi bırakmalıyım ki ona çocuklarına bile anlatsın :D )

• :) benim kadar hemde

• ;) ben izah ettim

Erkekler Ne Diyor 2

• ...

Kaç hemen... Gözünü kapa ve onu, elinin tersiyle itip, topukların kıçına vura vura kaç.. Gördüğün ilk belediye otobüsüne atla, uzaklaş oradan hemen..

Bak, demedi deme..

0|0
    0|0
    • biliyorum ve sonumu iyi görüyorum... :(

• Hah işte, zaten kadın değil, o sanrı a... s..çıyor adamın..

Hocam, kaç diyorum bak.. Daha ne diyeyim? :)

• hemde fena ... bundan sonra hangi kadın daha zor olabilirki.. bu ikizlerde duygu yok duygu en büyük sorun bu zaten :) ... ne etsek olmuyor ... yav şeytan tüylü kardeşim ... nasıl sevdik tüh be .(

• ikizler kadini vuu..zor

0|0
    0|0
    • hadi ordan : )

• haklı yemin ederim.. ikizler kadnı yolda görsem bir daha beğensem yanına gitsem ..hoşlandığımı söylesem tepkisi olumlu olsa ve ben burcun ne diye sorsam ikizler dediği an .. bundan sonra arkama bakmadan kaçarım... ama önce bu kızdan kurtulmam lazım..

• orda amaç self-marketing zaten anlamadik tabi : )

Yükleniyor...