Dünyada yalnız kalınca n'apardınız ?

Dünya da ki hayat bir günlüğüne duraacak ve bu süreç içerisinde bir tek siz yaşıyor olacaksınız diğer insanlar dönmüş vaziyette olacak napardınız (saçma oldu ama.. ) :D

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• yakışıklı adamların yanağına küçük bi öpücük :D sinirli olduklarıma bi güzel dayak :D yollarda salak salak koşup yürümek :Dsaçmalıklar yapmak :D gerçi bu akşam kuzişlerle dışarı çıktık delirdik insanlar donuk olmadıı halde :D donmasalar saçmalayabilirim ama şu öpücük olayını yapamam :D

0|0
    0|0
  • Her gün ne yapıyorsam aynen yapardım yine.

0|1
    1|0
  • Sehir sehir gezerim.

0|0
    0|0
  • Sokak sanatçısı olmaya karar verirdim.Sürü psikolojisi.

0|0
    0|0
  • Sıkılırım. Konuşacak, kavga edecek birileri olmalı.

0|0
    0|0
  • sıkılırdım herhalde

0|0
    0|0
  • Uyurum .

0|0
    1|0
  • süper olurdu her şeyi alırdım sahip olmak istediğim kimse farketmezdi ohhh babam oh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir gün içerisinde o dünyayı yok ederdim çünkü bilirim ki ertesi gün dünya canlanında tamamen yalanlardan kurulu sahte bir düzen bir kağıt parayla bir insanın harcana bileceği sahte bir dünya olacak o yüzden kardeş bir şekilde o dünyayı yok etmeye çalışırdım çünkü şu an yaşadığımız dünya hiç iç açıcı değil allah yardımcımız olsun

0|0
    0|0
  • Oturup düşünürdüm. "Ulan bu kadar insan var neden onlar dondu ben donmadım" diye.

0|0
    0|0
  • SELENA yı çağırırdım:) SE-LE-NA SELENA SELENA :d

0|0
    0|0
  • Berbat olurdu ama olsaydı bulabildiğim kadar çok hoparlörü birleştirip ciğerlerim parçalanımcaya kadar yüksek seste müzik dinlerdim

biraz da köpük olursa iyi olur :)

0|0
    0|0
  • bunu cok dusunuyosun dımı ozellıkle yalnız kalınca

0|0
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızı kaçırırım

0|0
    0|0
  • Delirirdim heralde yada ben efsanetimdeki kankm gibi kuklalarla konuşurdum :((

0|0
    0|0
  • Sıkılırdım.

0|0
    2|0
Yükleniyor...