Garip hissediyorum kendimi cevabınıza ihtiyacım var

şimdi bir kız düşünün oturmasını kalkmasını konuşmasını bilen nerde ne yapacağını bilen baskın karakterli zeki etkileyici biri. Birde içinden geldiği gibi davranan bazen çocuklaşan mantığından çok duygularına göre hareket eden biri( Saygısız değil ama) ve baskın değil temiz saf biri. Siz hangisini tercih ederdiniz ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mantığından çok duygularına göre hareket eden birisi zaman zaman çok mantıksızca hareket ederek hayatımı zindan edebilir. Sırf bu yüzden kesinlikle birinci karakteri tercih ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Taş yerinde kız duruşuyla ağırdır. Duygularıyla hareket edenler çoğu zaman yanılgı içine girerler. Akıllı olan ise, önce mantıklı düşünür, sonra duygularını aklıyla pekiştirir. İkinci tipleme her ne kadar kötü olmasa da sorunlu olur. Tabi karşısındaki erkeğe göre de değişir. Tencere kapak misaliyse sorun yok

0|0
    0|0
  • oturmasını

kalkmasını konuşmasını bilen nerde

ne yapacağını bilen baskın karakterli

zeki etkileyici biri, diğer kişi gibi de hareket edebileceği için ilk hanım kızı seçerdim.

Kişi kendisini geliştirmeli, sadece kendisi için değil aynı zamanda diğerlerine faydası olacağını bilerekte yaşamalı hayatı

0|0
    0|0
  • yerine göre hareket etmesini biliyorsa zaten çocuksu olunca olur sonuçta yerine göre hareket ediyor ;)

0|0
    0|0
  • %50-%50 diyelim:)

0|0
    0|0
  • İkisinin karmasını..desem..

0|0
    0|0
  • Yerine göre davranmasını bileni

0|0
    0|0
  • sanırım öncelikle ilkini,ama güzel ve sexi de olmasıda şart..sorunu çok kalıplaştırmışsın bu arada

0|0
    0|0
  • her ikisinide tercih edilen yanları var, ikisindende olan bayanı tercih ederim ben

0|0
    0|0
  • ikisininde kendine göre çekicikiliği var

0|0
    0|0
  • yaşamadan bilinmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ıkıncı dıyorum :)

0|0
    0|0