Body'den anlayan baksın?

Bugün body başladım. Hoca direk aletlerden başlattı sirt goğüs omuz sıkma hareketi yaptim. Ve bitti. Bana hiç ısın demedi. koşu bandında koşmadım dambıl calismadim heryerim agirdi ya :) daha oncede gidiyordm boyle degildi dogrumu bu hocanin yaptigi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce mide hareketleri ile başladıysan spora sıkıntı yok. Fakat sana mide çalıştırmadan direk ağırlığa yüklenmeni söylediyse bu yanlış. Mide çalışırken ısınmış oluyorsun zaten. Koşu bandına vs gerek yok. Fazla kilon pek yoksa tabi. Mide hareketlerinden sonra ağırlığa geçebilirsin.

0|1
    0|0
    • En son karin yaptim mide

• Aslında biliyorum hareketleri dambil filan alip evde de calisabilirim neyse sağol bir dahakine oyle yaparim

• ne alakası var kardesim mide gereksiz bir egzersiz türüdür hic bir bodycide yarısma zamanından baska abs calısmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk gün bütün kasları çalıştırsan iyi olurdu hafiften sonra ki günler için 2 bölge 2 bölge çalış derim ben. Mesala pazartesi göğüs sırt - çarşamba omuz bacak Cuma da ön kol arka kol

0|1
    0|0
  • Her yerinin agrıması gerekiordu zaten bu sporun temel amacı bu kas liflerinde yırtık olusturmak sen boyle agrılardan korkacaksan bu sporu simdiden bırak

0|1
    0|0
    • Daha once yaptim simdi ki agrilar tutulma gibi

• allah askına nerde gıttın bu salona bılmeyen bırıne bunları yaptırsan ne karı olabılırkı... yanlış hıcbır spora ısınmadan bellı seyler yapılmadan başlanmaz...

0|1
    0|0
    • Neyse artik evde isinirim hallederim

• 1 haftaya bişeyin kalmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...