Kol ve göğüs kasları nasıl gelişir.

Arkadaşlar kol ve göğüs kasları nasıl gelişir.Yani abartı bişey istemiyoruz.Ama en azından bişeylerde olmalı dıyorum.Nasıl geliştirebilirim.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ben evde çalıştım intten tekniklerine bakarak tabi ve halada kas yapmak istiyorum çalışmalarıma devam ediyorum evde çalışıcaksan eğer 2 adet dambıl alıcaksın ama daha önce den çalışmadıysan hemen ağır kaldırma hafiflerle başla 2 kg falan ben ilkten 5 kg ile yaptım vücud çizik içinde şuan neyse sadete gelelim sırt üstü yatıyorsun bacaklarını 90 derece kaldırabilirsin dambılları eline alıyorsun kollarını hafif bükerek açıp kapaıyorsun ama indirirken büküyorsun indirirken derin nefes al kaldırırken nefesini ver ve yumruk üzerinde şınav eller birbirine biraz yakın bu göğüs kasları için en uygun teknikler kollar içinde dambılları indirip kaldır ama yarım indir normal şınav çek kolay gelsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• abartı birşey istesen de yapamazsın zaten spor salonuna git yazıl 1 senede belki şekle girer biraz

0|1
    0|0
  • al kardeşim, istediğinin tam karşılık cevabı; link

0|0
    0|0
  • Oncelikle protein yuklu besin programi hazirlanmali ayrica evde kas gelisimi pek olmaz. Spor salonuna yazilmalisiniz, antreman olarak bech press gogus kaslarini calistirir kol kaslari icin biceps ve tricepse etki eden egzersizler yapilmali

0|0
    0|0
  • Cross fit. araştır ogren çok iyi ve gelişmede bayagı yardımcı bir spor. Türkiyede çok az yerde yapılıyor ben yeni başladım ilk antreman o kadar yorucu ve güzeldi ki. Ayrıca çok uzun da sürmüyor gününü yemiş olmuyorsun

0|0
    0|0
  • Spor salonunda çalışmadığın sürece hiçbi gelişme sağlayamazsın! Bunu kaçıncı kez söylüyorum hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • bench press çalış. göğüs çok kolay gelişir, çok kolay da yağlanır bırakırsan. kol için de dumble larla takıl işte internette birsürü bulursun hangi kası hangi hareket çalıştırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...