Arkadaşlar bir bara gittiğimde içkisiz kokteyl içsem garip kaçar mı?

arkadaşlar ben içki içmiyorum içkisiz kokteyl içsem tuhaf olur mu ?bide barmen sorar nasıl içersiniz diye ne dicem.

arkadaşlar ilk defa içicemde cahilliğimi mazur görün

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır tabii ki :)

Ben gittiğimde genelde alkolsuz kokteyl içerdim.

Sarhoş olacagim diye kaide yok...

1|0
    0|0
    • ne diyosun mesela barmene 1 tane alkolsüz koktely dediğinde neyli felan diye soruyomu biraz açarmısın :) bu konularda tabiri caizse cahilimdirde

• Alkolsuz meyve kokteyli isteyebilirsin.

Cok lezzetli oluyor.

• tamam teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Boşver canın ne istiyorsa onu iç. Ben çok bar gezdim gençkene hepsindede vişnesuyu içtim. Bana ne milletin içtiğinden.

0|0
    0|0
  • ya tabiki de ne gereği var alkolsüz kokteyl istiyorum de. ne önerirsiniz de. her mekanda farklı şeyler vardır.

0|0
    0|0
  • Cok tuhaf bakan olursa "Alkoligim.Tedavi goruyorum"de

0|0
    1|0
    • yok ne yalan söylicem söylerim doğrusunu içki içmiyorum derim geçerim

• Yooo ben hep iciyorum. Favorim portakal suyu. Ozel bi karisimlari var harikka <3

0|0
    0|0
  • garip olmaz gayettt iyi olur alkol içme zaten ...aslnda bardaki alkollu verir eniyisi içme bişy ..

0|0
    0|0
    • yanımdki kişiye eşlik ediyim diye redbull içtim bende :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Garip kaçmaz. Ben de içmiyorum, bara gittiğimde meyve suyu falan alırım ben, hiç öyle tuhaf bir durum da olmadı.

1|0
    0|1
  • 150 kişiye her gece su ve içine üç buz koyuyorum müşteriye verıyorum.. ayıp olmaz..

0|0
    0|0
  • Estağfurullah kendine cahil diyorsan bende en az senin kadar cahilim. Bende içki sevmem. Ama meyve sulu kokteyller olması lazım. Fakat öyle bir ortama girdimi hafif bir içki alabilirsin. Sevmediğim halde sırf ortama ayak uydurmak için bir kadeh içebilirim. Ancak dini açıdan sakıncalı diyorsan ona diyecek birşeyim yok.

0|0
    0|0
    • hem dini açıdan sakıncalı hemde bırakalı 1 seneyi geçti aman bi daha bir gram sürmeyi düşünmüyorum ağzıma sigarayla ikisini

• sen en iyisi meyve suyunu tercih et :)

• Hem dini acıdan sakıncalı diyorsun hemde o tür yerlere gidiyorsun sancılı bir durum

• Garip kaçmaz, ben yıllarca öyle yaptım, sonradan :D

0|0
    0|0
  • Garip kaçar. Madem içmiyorsun içki içmek için gidilen bir yere gitmen anlamsız.

0|0
    0|0
  • senin yolun açık adamım 1 ay sonra ortamın... aman dikkat

0|0
    0|0
Yükleniyor...