Saçlarımın derhal uzamasını istiyorum!

sizce saçlarımın çabuk uzamasını , ve aynı zamanda da bakımlı olmasını nasıl sağlayabilirim? cevaplarınızı bekliyorum :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle bir dünya..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Saçların çabuk uzaması için neler yenmeli link

0|0
    0|0
  • su sac diplerini besler ve enerji verir hergn sabah ve aksam bol soguk su ile yıka farkı görürsün ;) bol su uzatır

0|0
    0|0
  • yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin saçları haftada 2 santim kızların haftada 4 santım uzuyormuş saçları ama bakımlı dersen o sana kalmış yani şaçlarına bak yani :)

0|0
    0|0
  • Bol bol ton balığı ye ve her gün, şampuan kullanmadan masaj yaparak durula..

Kozmetiklerden de belli bir süre uzak dur..

0|0
    0|0
  • Belki uyursan olabilir rüyanda hemen uzadığını ve bakımlı olduğunu görürsün :)

bilmiyorum ama yediklerine dikkat et vitamin yönünden ve biraz fazla dus yap biraz daha çabuk uzuyor

eğer o kadar beklemem dersen benden numune göndereyim :)

0|0
    0|0
  • hergün yıka sula diplerine çiçek coşturan dök.

1|0
    0|0
  • bakımını kendin yapman gerekiyor bildiğim kadarıyla, onun başka yolu yok :)

0|0
    0|0
  • bol bol sıvı ve protein al

saç yapına göre şampuan kullan ve düzenli yıka iyi durula

0|0
    0|0
  • nem lazım saçın uzaması gibi. demir ve yağlı gıdalar. kilona da dikkat et :D

0|0
    0|0
  • doktora git bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uzaması için sürekli yıkaman gerekiyo öyle kremdir şampuandır yağdır falan yok öyle bişey :) şampuanlamana gerek yok suyla yıka normalinden daha hızlı uzar en azından. bakımı içinde saç kremi sprey maske falan hiç gerek yok düzleştirici maşa veya sık sık fön çektirmediğin sürece yıpranmaz. sadece saçın kuruyken örme nemli hatta ıslakken ör, kuruyken örersen kırılır :)

0|0
    0|0
  • Bakımlı olması için saç kremi,kırılmaları önleyici spreyler vs var kullanabilirsin.

Uzatmak için protein mi ne alınıyodu,internetten bak istersen tam hatırlamıyorum :/

0|0
    0|0
  • iyi bakım yapman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...