Kendinizi kandırmayın!?

Zaıflayamayan ya da uqraşmak istemeyıp tombul kalan bayanlar neden bayan dedqın ele gelır yok tombul olur etler loplop eder dyıp kendınızı kandırıyorsunuz? Tabıkıde asırı zayıf deqıl ama sportıf bı bayanı hangı erkek ıstemezkı?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyerek kilo vermeye kalkarlarsa olacağı o..

0|0
    0|0
    • Aynen oyle en azından ısteqım yapamıyorlar dıye sporu kotulememelerı

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadın dediğin hafif tombul olmalı, tahta gibi olmamalı.
    O senin dediklerin, kendiyle barışık insanlar bence.

Ayrıca sportif, fit kadın var da ben mi çıkmıyorum... :D

0|0
    0|0
    • Olsunlar dıye urasıyoruz bak hersey sızın ıcın :D

• Haha :D guzel gordqum sey o ve oyle kalmaya calısıcam :) bn boyle dusunuyorum herkezın gorusu farklı bır ınsan karsıdakı ınsanı onemserse onun gozune hıtap etmeye calısır bazen onun ıcın gıynır bazen onun ıcın deqısır bunlarda sevgının bı parcasıdır bna gor nasıl olsa bnı sevıyor dıyıp kendımı asla salmam. Bunu hem kendım hemde onu sevdgım ıcın ona guzel gorunmek ısterım ha sen farklı dusunuyosun olabılır saygı duyuyor :)

• Ben de sana saygı duyuyorum. :)

• Sakin ol o nerden çıktı şimdi 😳

0|0
    0|0
    • Öyle rastladıqım seyler :)

• Boşver insanlar kendilerini böyle mutlu hissediyorsa hem herkesin bir beğenini çıkar elbet di mi

• Oyle dusunursek tabıkıde oyle :D

Kızlar Ne Diyor 3

• g harfinin yerine neden q harfini kullaniyorsun

0|0
    0|0
  • Bence sen tombul diyeceğine millete, türkçeni düzelt. İnsan önce kendine bir bakmalı !

1|0
    0|0
    • Tombul bır bayan daha sakın ol bebeyım spor yap

• Oooo ergeniz, allah başka dert vermesin asdfghjk

• Ergen senın gıbı bos yazanlara derler hayatım senınle uqrasamam

• Valla orasını bilemem ama neden g değil de q kullandığını merak ettim. Türkçeyi bitirmeyin bari.

1|0
    0|0
    • Istersem c koyarım bunlarımı dert edıyorsun hayatın tozpembe sanırım

• Ya akşam akşam ne güldürdün beni :) olur "bebeyim" :) ev adresini gönderir misin. Sana bir Türkçe sözlük göndereceğim. A ama İmla Sözlüğü de lazım. Of sen şimdi deyimler ekler Atasözleri filan da bilmiyorsundur. Bir sürü kitap. Boş ver ya yatar o iş. Ben sözlük göndermeyim, en iyi sen ilk okula baştan başla :)

• Yahu asıl bn quluyorum :D ne sanıyorsun kendını bıldın de ne oldu doqru yazyonda ne oluyo madalyamı alıyosun napıyosun :D paramı alıyosun bırılerının yazısını duzeltınce sanane kardesım sanane :D yorum yapmak ıcın yorum yapıyorsunuz resmen gıt ve bı yerde kendınle grur duy sen harıkasın muthıs yazıyorsun :D

Yükleniyor...