Okul döneminde başınıza gelen olaylar?

Sevdiğiniz kişiyi tanımak,uğruna bir çocukla 1-2 ay tartışmak,kızlar tuvaletine girip soruşturma almak,ramazanda sırf o öpüşmek orucu bozmaz dediği için onu öpmek..zemin katta öpüştükten sonra,derse giren hocanın Alt katta arkadaşlarınızdan biri bademcik ameliyatı yapıyordu demesini duymak..

Garip ama bir o kadarda güzel şeylerdi benim yaşadıklarım.

Ya siz neler yaşadınıSevdiğiniz kişiyi tanımak,uğruna bir çocukla 1-2 ay tartışmak,kızlar tuvaletine girip soruşturma almak,ramazanda sırf o öpüşmek orucu bozmaz dediği için onu öpmek..zemin katta öpüştükten sonra,derse giren hocanın Alt katta arkadaşlarınızdan biri bademcik ameliyatı yapıyordu demesini duymak..

Garip ama bir o kadarda güzel şeylerdi benim yaşadıklarım.

Peki ya siz?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• benım hala basıma geliyo mılletı bırbırıne dusurmek :D:D mıllete gıdıp su senı sevıyo felan gıbısınden kotu sakalr yapmak :D:D ama en guzelıde hocalarla yalandan kavga etmek snucu dısıplın olabılıodu ama kıyamayılardı bana sonra mıllete satasıp kavga cıkarmak :D:D :D:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuldaa oje sürmeeekk..Kızlarla erkekler arasında cöpcatanlıkk yapmakk..wc de sigara tüttürmeeekkk kıh kıhhh..

0|0
    0|0
  • okul müdürüyle iddiya girip iddiayı kazanıp bütün fen b (fb) sınıflarını sarı laciverte boyamak

kıyafetten dolayı numaranı istediklerinide isim ve yanlış numara vermek aklıma başka gelmedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...