Sizce ne kadar uzar?

Günde 150 -200 kez zıplıyorum
Boy uzatma egzersizleri uyguluyorum
cardio yapıyorum
Günde 2 bardak süt ve bol yoğurt tüketiyorum
Boyum ne kadar sürede ne kadar uzar sizce su an 1.58

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ailenin ve akrablarının boyları nasıl? Genetik faktör çok önemli.

0|0
    0|0
    • Ya aslında dayılarım cok uzun, babam da küçükken cok ağır seyler kaldırıyomus köyde boyu 1.70

• E öyle tabi de üzülüyo insan :(

• Yaradalış böyle Allah cc böyle istemiş..

Erkekler Ne Diyor 5

• 3-5 cm falan uzarsın anca. 10 cm falan diyenlere hayretle bakıyorum resmen kızların boy gelişimini ne zaman tamamladığından bir haber insanlar boş bilgiler yazıyorlar.

1|0
    0|0
    • 5 cm falan da olur yani max seviye neyse o kadar uzayayim 21-22 yasına kadar devam ediyomus uzama

• Zıplama yerine basketbol oyna

0|0
    0|0
  • Kemik suyu ic bisi yapma daha cok uzar

0|0
    0|0
  • Ziplamakla pek uzamazsin cok kosman gerekir

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • 18 yasındayım

• Be kadar sürede uzadın :)

• 1 boyunca düzenli olarak haftada en az 4 kez ortalama 100 defa. Tabi bunun yanında bir kaç hareket daha var ama onlar mide ve omuzlar için geçerli kızsın snuçta snn yapmana gerek yok onları ama illaki uzamak istersen git paranı etrafa vereceğine; her akşam ballı süt iç... mutlaka iç bide üstüne inançlı bir biçimde zıplar ( terleyene kadar ) o zaman uzamamak içten değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle uzuyor mu ya bizim ailede herkes uzun kardeşim bile 170i geçti ben kaldım 160 :( kemik yaşımda küçük... Ne yapıyorsan banada söyle bende uzamak istiyorum :(

0|0
    0|0
    • Valla Üstte anlattıklarımı yapıyorum ama uzar miyim bilmem yeni basladım :( sorma benim de arkadaslarım kuzenlerim hep uzun boylu ben kısa kaldım :(

• Ay çok sağol canım benim uzarız inşaAllah :)

• Insallah canım :)

Yükleniyor...