Sınıfınızdaki güzel ,tatlı, zeki kız...erkeklerle muhabbeti olmasa ne düşünürsünüz?

sınıfınızda bi kız var, güzel,tatlı, sempatik, zeki, özgüvenli, dersleri iyi,kendine yakışanı giyiyor ve birazda dikkat çekici giyiniyor( ama mini etek değil,çok açık değil)

şimdi bu kız sınıfındaki erkeklerle çok muhabbet etmese, onlara meraba meraba kadar konuşsa..bu kız hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• meraba mı neyse sınıftaki kız/erkek oranı baya fazla herhalde bence ciddi bi kızsın derslerin belki de senin için çok daha önemli kötü düşünelenemez hakkında ama maalesef iyi de düşünülemez bence daha fazla sohbet etmelsin ki onlar da seni tanısınlar eğer sınıfından birinden hoşlanıyosan(zaten belli hoşlandığın) ya sadece o kişiyle muhabbet kur(karşı cinsten) ya da bir tek onunla aran soğuk olsun bence sen sadece onla sohbet et ki farkını anlayabilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiçbirşey..

ergenler herkesin kendini düşündüğünü zannediyor.

merak etme byüyünce önemsemeyeceksin böyle seyleri.

2|0
    0|0
  • Ciddi bir hava bırakmak herzaman iyidir bence , benim düşünceme göre ben sevgilisi var diye düşünürdüm ve yanına yaklaşmazdım ama yaklaşmaya çalışanlar olursa onlarada biraz sert çıkışmanı öneririm , ama amacın erkeklere yakınlaşmaksa ondan kolayı yok =)

0|0
    0|0
  • gösteren ama elletmeyen :pp

1|0
    0|0
  • zeki özgüvenli güzel tatlı ama erkeklerle konuşmuyor önceden erkeklerle ilgili bir sorun yaşadığını düşünürdüm yada utangaçtır falan filan

0|0
    0|0
  • On beş yıllık öğrenim hayatım boyunca böyle bir kız görmediğim için yorum yapamayacağım

0|0
    0|0
  • bence çekici bir kız ve kaşar değil,diye düşünürüüm

0|0
    0|0
  • kesin büyüklerle çıkıyor en az 30 olmak lazım bunun için derim ve giderim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilemem ne dusunurler ama kalma bu kadar kendini. Kendin ol.

0|0
    0|0
  • Ay ben gülerim.

0|0
    0|0
  • skillet27 yakınlaşmak istiyosan ondan kolayı yok derken?mesela nasıl yakınlaşılabilir?

0|0
    0|0
  • özgüveni olupta erkekler konuşmayosan helal sana

0|0
    0|0
  • kesin burda o kadar övülen sendindir şimdi :)

kendini bu kadar abartma canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...