1 haftalığına karşı cins olacaksınız, ne yapardınız?

1 haftalığına karşı cins olucaksınız napardınız? lüt seviyemizi koruyalım teşekkürlerrr...

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• herkes kendi cinsiyetinde kalsın bence değişikliğe gerek yok :)) :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• erkekleri dolandirirdim :D kadinin elde edemiyecegi birsey yok yeterki kalbiyle hareket etmesin.. Kalbe yenilirse ozaman durumu vahim oluyor cünki :)

0|0
    0|0
    • cok tehlikelisin sen :D

• kimsenin ahı kimsede kalmaz :D

• orasi tabiki öyle ben hayal gücümü aklimla bir devreye soktum :D kulaga ilginc geleni cikarttim okadar :)

• direkt olarak vücudumu öğrenmeye çalışırım bir kız olarak neymiş acaba diye...1 hafta sonra orjinale dönüncede sevdieğimi çok daha fazla mutlu edebilecek biri olurum diye düşünüyorum:-)

0|0
    0|0
  • bi erkek olarak kızlar ile yapamadığım ne varsa yaparım sanırım

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ilişki :/

0|0
    1|0
  • kimler benden hoşlandığını tespit ederim süreklide erkek halimi överim kızlara erkek olunca daha iyi kimi kovalıycağımı bilirim

öğrene bilrisemde kim bakire kim değil onu tespit etmeye çalışırım kime sorsam bakireyi mdiyorda :)

0|0
    0|0
  • aynada son kez kendime bakardım

0|0
    0|0
  • bi düşündüm de pek ii değil di :)))

0|0
    0|0
  • Çok Para Kazanırdım :)))

0|0
    0|0
  • Evde oturur pasta börek yaparım, dikiş nakış yaparım, mahalle karılarıyla dedikodu yaparım :)

0|0
    0|0
  • evden çıkmam çıkarsam taşıyamam bu yükü :)

0|0
    0|0
  • çocuk ve kariyer.Bi haftada ne olursa artık.

0|0
    0|0
  • kendimi ellerim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok merak ederim Köşede 3-5 gencoyla takılıp ne muhabbet ettiklerini.Kızlar hakkında ne konuştuklarını.onları ögrenirim

1|0
    0|0
  • hiç bir şey :) bir haftada erkeklere nasıl erkek olunur gösteremem daha uzun zaman lazım :)))

0|2
    1|0
    • üf bu cok agir oldu :)

• hayır tam tersi hem de tam tersi... kızlara kız kardeşi gibi bakmayan erkeklerin fikirlerini değiştirmek için asır lazım...

• zaten kalmışım içimde charlize theron olsa ne fayda :)))

• gece gezmeleri,kızlara laf atma felan ve erkeklerle bir erkek olarak sohbet :))

0|0
    0|0
  • erkeklere özgü her şeyi yaparım :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...