Hayatınızdaki en rezil anınız neydi ?

Benim lisede tüm okulun önünde top oynarken pantolonumun arkasının yırtılmasıydı :D

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• lisedeyken aşık olduğum çocuğun sınıfına nöbetçi olmadığım halde sınıf defterini almaya girmiştim. heycandan dizlerim titriyordu. ve o heycanla kapıyı kapamadan çıktım. hoca da arkamdan bağırmıştı " aşık mısın kızım kapasanaaa kapıyıı " tüm sınıf çok pis gülmüştüü veee ağlaaamışştttııımmm :(

0|0
    0|0
  • yoğurt yeme yarışması vardı. bi dalmışım ki sormayın gitsin. bide ben çok hırslıyımdır ille de kazanıcam. en sona ben kalmıştım hocamız kafamdan tutup beni daldığım yoğurttan çıkardı ve kim bu rezil hala çıkmayan demişti...

ama ne yalan söyleyeyim çok eğlendim :D

0|0
    0|0
  • böyle nette birine arkadaşlık daveti yollamıştım kabul etmemişti çok pis bozuldum :) bilmem anlatabildim mi... halbuki bi sorusuna cevap verektim kendisinin...

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım bana sinirlenip eşofmanımı indirmişti o sırada sevdiğim çocuk merdivenden çıkıyodu ve beni gördü ... :D ne utançtı oooo !

0|0
    0|0
  • yolun ortasında takılıp tam çarşının içinde düşmüştüm o an kimsenin yüzüne bakamadım canım acısa da hızla yok olmuştum:)

0|0
    0|0
  • stajyer bir öüretmene kızmıştım beden eğitimi dersinde...ona kızıp sınıfa çıktım kapıyı açtım oturdum,ağlıyorum ki sonradan fark ettim erkekler sınıfta soyunuyordu...:(( ayy çok rezil bir andı...çok utanmış ve özür dilemiştim..

1|0
    0|0
  • bu artık alışılmış bir şey keşke o kadar sorun etmeseydin artık kızların bile yırtılıyor bizim sınıftan birinin yırtılmıştı :)

0|0
    0|0
  • Top oynarken tum sınıf popona mı bakıyordu ki? Bence sandığın kadar dikkat cekmemistir

0|0
    0|0
  • birinden noldu ? cevabını aldıgım andı

0|0
    0|0
  • annemin eniştemin yanınd aarabanın içinde seni döverimde demesindeden utanmıştım bide bu var

0|0
    0|0
  • rezil ve üzücü

babamın beni birçok kişinin içinde dövmesiydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeminle gercek..lisede cok fena karnimin agridigi gun bir gaz kacirdim (sessiz ve ultra agir kokulu)yemin ederim tum sinif disari cikmisti ama benim yaptigimi bilmiyordu kimse...siniftakilet petrol yanigi gibi koktugunu soylemislerdi

0|0
    0|0
  • Final sınavında şiddetli bir biçimde karnım guruldadı , 2 sefer peş peşe üstelik

0|0
    0|0
  • lisede kızlara artistik olsun diye. çantayı diğer koluma gelcek şekilde fırlattım arkadan. çöp kovasına çarptı . kovada yere düştü heryer çöğ olmuştu zaaaaaa

0|0
    0|0
  • hangi birini anlatsam ki? her gün yaşıyorum böyle şeyler. rezil olarak adlandırmamak gerek ama herkesin başına gelir.

0|0
    0|0
    • geçen haftalarda bi gece plaj partisine gitmiştik, denize girdik o sırada ben arkadaşıma p*çlik yapmak için şortumu çıkardım üstüne yürüdüm. tabi kızlar falan da var gülüşüyoruz kafa milyar, bu bi hamleyle şortu elimden kaptı, güneş doğana kadar ve millet dağlana kadar suyun içinde kaldım. bi de dans falan ediyorduım. bana göre en rezil anım bu :D

• sizlere diyorum sakın kayalıkta sevişmeyin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...