Workout programını deneyen var mı? Etkileri nasıl?

Inceledikten sonra gözüm korktu açıkçası gerçekten sağlam bir kondisyon gerekiyor...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten imkanın zamanın varsa şiddetle tavsiye ederim. Ama benim sana tavsiyem capuera daha zevkli hem kondiksyon, dans dha eğlenceli bir spor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hangi workout programi? Ben daha once crossfit yaptim, bugune kadar gordugum en zor antreman programi. Kondisyonun iyi degilse 3-5 dakikada pes edersin
    http://www.youtube.com/watch?v=o9EnNatOAdw

0|0
    0|0
    • Ben daha önce yapmadığım için hangisi olduğukonusunda da bilgisizim :) ağırlık ilede çalışmadığım için kondisyonum kötü değil desemde inandıramam :))

• Oda neymiş?

0|0
    0|0
  • Sanırım karın düzleştirmek ve kalça sıklaştırmak istiyorsun? Öncelikle spor kadar uyku ve beslenme durumuna da dikkat etmen lazım. Kalça için squat yapman yeterli. karın egzersizleri için youtube 8 dkda karın kası yapılır videosunu izle çok zorlamadan yapmaya çalış. Ben erkek olarak ayrıca günde 100 şınav çekiyorum :)

0|0
    0|0
    • Aslında ihtiyacım yok sadece diri ve fit olmayı seviyorum sırf bu yüzden yapıyorum :) yemek yemeyi de çok sevdiğimden kendime eziyet edemiyorum diyet gibi şeyler yaparak :) olay bu

• Anladım. O halde biraz daha aktif olman gerekiyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...