Gece 01:02 bu mesaj 4 gün önce ayrıldığınız sevgilinizden geldi ne hissedersiniz, hiç mi üzülmezsiniz?

Gözümde damla kalmadı hiç bu kadar içten deli gibi ağladığımı

hatırlamıyorum ağlarken kendimi yerde buldum o kadar güçsüz düştüm herkes uyuyo, sende kimsenin bnden haberi yok annm sadece üstüme gelio gün içinde kimse yanımda değil zor anlıyomusun bi anda hayatının değişmesi annemin bna iğrenç biriymişim gibi bakması beni doktora götürüp test yapmakla tehdt etmesi zor alışmak zorunda olduğun iğren gerçeklerle yaşamak zorunda olmak zor 9 ay boyunca yalan bi sevgiyle yaşadığını öğrenmek zor artık eski sümeyye olmadğini düşünmk zor aynaya bakmak bile zor optgn yerleri görmek zor n kadar yıkasamda eskisi gbi olmuyo şimdi dersn sanki snle yattım ama çok zor anladınmı nefes alamayacğim kadar .seni sevmeyen bi adamdan n istiyosun diyosun BİLMİYORUM beni sevmeyen adam benden ne istedi onu da bilmiyorum senle mutsuz olmayı göze alicak kadar çok sevmiştim bunu biliyorum

gece 01:02 bu mesaj 4 gün önce ayrıldığınız sevgilinizden geldi ne hissedersiniz hiçmi üzülmezsiniz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• İçimde ona karşı zamanında ufak tefekte birşeyler olmuş olursa üzülürüm. Bilakis baya üzülürüm. Ona bunları yaşattığım için. Yalnız ona karşı hiçbirşey hissetmemiş ve oyalamış olursamda banane der geçerim. Tabi ben hiçbir zaman banane deyip geçmem öyle birşey yapamam. Ama yapanda bu tepkiyi verir manasında söyledim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevmediğiniz insanlarla çıkıp çıkıp gönül eğlendiriyorsunuz bok var gibi... Ondan sonra kızlar neden güvensiz, neden inanmıyor diyorlar.. Lanet olsun sizin gibi erkeklere..

Adam olsanız sevdiğinizi yarı yolda bırakmazsınız..

0|0
    0|0
  • Insan olan olaylari bu duruma getirmez. Adam olan da birlikte oldugu kiza sahip cikar ya da hiç o halti yemez. Adamin niyeti belliymis. Skor! O yuzden hiç uzme kendini.

0|1
    0|0
  • üzülür insan ama işte bazen canıler cıkıyor boyle

0|0
    0|0
  • Eğer ayrılmak isteyen oysa üzülürüm ama çok ters cevap verirm orası öyle ..

0|0
    0|0
  • hepsi yalan yalakalık inanma

0|0
    0|0
  • üzülmemek lazım herkes kendi hatalarıyla yaşamayı öğrenmeli

0|0
    0|0
    • hiçmi düşünmezsnz bi kızın hayatı bu kdr bastmi

• hayatını basitleştirmemeli diye düşünüyorum.

• üzülürüm

0|0
    0|0
  • seni hiç üzmemiş anlaşılan..

0|0
    0|0
    • belli olmuyormu attığım mesajdan

• ben yazdım .sevmemiş zaten sevdim derdi.ayrıldığımz gün üzüldüğüm için yanımda olduğunu söyledi

• Kendini yıpratman boşuna ...

• ezikmiş

0|0
    0|0
    • ezik olan ? bunları yaşadıktan sonra böle oldu

• çocuğun durumunu bilmiyoruz .nece konuşuyorsun

• senin anlama kapasiten düşükse ne yapayım ya. çekil git .

• Üzülmem.

0|0
    0|0
  • zten uzulucek kadar kısılıklı bırı olsa bırakıp gıtmezdı...

0|0
    0|0
  • 01.03 olsa beyle üzülmeye başlardım birazçık saati yanlış...

0|0
    0|0
    • dalga geçilecek bi konu olduğunu düşünmüyorm

• ne güzel

• o senin güzelliğin hanım

Kızlar Ne Diyor 5

• mesajı attıgın kısı ıcın senın bı degerın yoksa ne yazarsan yaz hıc bısı hıssetmez tatlım

bunu yapmak cok zor bılıyorum ama onu unutmalısın unutmak zorundasın ve onunde kocaman bı gelecek var hızlıca yurumelısın ve ona sakın ınanma kalbıne yenılme aılene gelıncede ınsanın her kosulda arkasında duracak guvenecegı tek ınsanlardır aılesı

zamana bırak duzelıcek ama o cocuktan uzak dur bellı kı artık senden vazgecmıs o

0|0
    0|0
  • vicdanı yoksa tınlamaz, sevse zaten bu duruma gelmediniz, kendimi yıpratma olan sana oluyor o hayatına devam ediyor.

0|0
    0|0
  • :( yapma bu hayat tek yaşamalık.. Herkes tek geliyor..

O bu kelimeleri haketmiyor... :(

0|0
    0|0
  • Sana karsı ask sevgi bitmişse üzülse ne yazar sırf uzulup seni sevmediği halde dönmesini beklemiyorsun herhalde?

0|0
    0|0
  • Karşı tarafı sevmiyorsam hiç bi şey hissetmem. Seviyorsam biraz gururlu ol derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...