Bölgesel kilo kaybı nasıl olabilir?

172 cm boyum 62 kiloyum. zayıf değilim balık etliyim ama memnunum. tek sorunum göbeğim var yani belim kalın yanlara doğru balkon var ve sinir oluyorum. ya da vücut yapıp anatomim bozuk. kendimi beğenmiyorum biraz daha bacaklarım uzun olsaydı iyiydi sanki kısa gibi geliyor. banyoda aynaya bakıyorum çok beğenmiyorum. sadece tenim pürüzsüz tek artı o. bu göbek naıl gider yaa belim nasıl ince olur

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol bisiklet süreceksin ya da pedal çevireceksin. spor salonlarında pedal çevirme aletleri var, onları düzenli kullanacaksın.
    ben haftanın üç günü 20-25 dk pedal çevirdim 3 hafta sonra iki beden küçülmüştüm. bel falan kalmamıştı :)
    bir de mekik çekiceksin.
    ama mutlaka düzenli yapman lazım istikrarlı ve yediklerine dikkat etmen lazım ıvır zıvır abur cuburu kesmen lazım, düzenli beslenmen lazım meyve sebze yemen lazım bol bol.
    kolay gelsin.
    çok dert edilecek şeyler değil kafana çok takma hayat güzel yaşamana bak :)
    hem gençsin hem de güzelsindir hem de sağlıklısındır daha ne olsun :)

0|0
    0|0
    • işte kadınla erkek arasındaki fark sizde kas fazla olduğu için başta testesteron bu yaptıklarınla 2 beden küçülmüşsün. bizde yağ çuvalı östrojen sağ olsun.2 beden küçülsem var ya ooo daha başka ne isterim ben be. spor salonuna gittim 1 ay hiç bir faydası olmadı hatta 4 - 5 kilo aldım sonra geri vermek için uğraştım bide. ha abur cubur nasıl vazgeçilirki allahım.. :)

• hey allahım yaaa :)
      asıl iş önce beyinde ve istikrarlı yaşam biçiminde düzenli yaşam biçiminde. sen ye babam ye sonra nasıl kilo vercem falan filan.
      he yersin ama sporunu egzersizini düzenli yaşamını korursun o başka.
      sen spora devam et, ama hemen pes etme spor yapıyorum ben deyip de herşeyi yeme.
      bol şans.

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Bölgesel zayiflama diye bişey yok, oncelikle bunu aklindan çikar. Fitness yap, özellikle mekik çek. Ama kısa vadede hemen sonuç alamazsın, en azından birkaç ay düzenli çalışman gerekir. Beslenmene dkkkat et kilo aldirici besinlerden uzak dur. Ozellikle makarna, ekmek benzeri şeyler. Kolay gelsin

.

0|0
    0|0
    • teşekür ederim.

• Rica ederim. Mekik çektikçe karnının sıkılaştığını görceksin. Tecrübeyle sabittir

.

• mekik çek

0|0
    0|0
    • çekmeye çalışıyorum bir faydası olmuyor çekemiyorum herhalde :)

• Devamlı kondisyon çalışmalısın. Ve Fit tea denilen detoks çayı önerebilrim çok iyi geliyor. tamamen bölgesel kilo verebilrsin bu çay ile.

0|0
    0|0
  • Her Sabah Kahvaltı Öncesi Sıcak Su İçine Limon'un Yarısını Sık İç Kısa Sürede Gidecek O Göbek ;)

0|0
    0|0
  • düzenli spor yapman lazım. Fitness salonuna kayıt ol

0|0
    0|0
    • gittim kilo almaya başladım sonra bıraktım

• yanlış yapıyorsun demekki sporu. profesyonel bir spor eğitmeni eşliğinde kolaylıkla kurtulabilirsin kilolarından

• bel inceltici egzersizleri araştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...