Burcunuzun özelliğini taşıdığınıza inanır mısınız?

öncelikle burcunuzu daha sonra burç özelliklerinizi ve bu özelliklerden hangisini taşıdığınızı yazar msıınız? tabi yükselenide göz önünde bulundurarak

0|0
17|21

En İyi Kız Görüşü

• Terazi'yim Dengesizim :D

0|0
    0|0
    • sorumu şu ana kadar tam anlayan sizsiniz D: bende teraziyim bi an sakin bi an deli dolu geçer bende de :D ikizler gibi anım anımı tutmuyor...

• Olsun yaa biz Ter�ziyiz. Hayatın Tadıyız . ;)) Bizi Sevmeyen öLsün ! :D

• evde paspal dışarıda güzellik abidesi :D

Erkekler Ne Diyor 21

• Akrep+Akrep

Burç özellikleri olumlu: Sırdaş. Duygularım belli etmez. Gerçek dost. Cazibeli. Güçlü. Seks sembolü. Çalışkan. Kararlı. Unutmaz. Güçlü sezgiler. Güçlü duygular. Yüksek imajinasyon. Anlayışlı. Dikkatli. Yüksek analiz gücüne sahip. Sevgi. Pişmanlık.

Olumsuz: Kindar. Kuşkucu. Kıskanç. alıngan. Dik kafalı. Suskun. Akrep gibi, zehirleyici. Alaycı. Ben merkezci. İhtiraslı

Taşıdığım bütün özellikler yukarıda belirtilmiştir

0|0
    0|0
  • Tam bir yengeçim. Hatta bacaklarım bile çarpıktır. Düşün o kadar benzerim yani. :))

0|0
    0|0
  • ikizler burcuyum

Bir İkizler Erkeği, ayaklarınızı yerden havalandırıp gökyüzünün bulutları arasında dolaştırabilir. Kendinizi, dünyayı ve her şeyi bir anda unutabilirsiniz. Fakat, bu anın ne kadar süreceğini ne siz bilebilirsiniz, ne de karşınızdaki İkizler Erkeği… Zaten size böyle bir güvence de vermiş değildir. Ayrıca da kendisinden herhangi bir söz almaya kalkışmayın. Alsanız bile bu sözün yerine getirileceğini fazla beklemeyin. Aslında İkizler Erkeği’nin sabah gittikten sonra akşam dönmesini bile beklemeyin. Ve dönüp geldiği zaman da nerelerde olduğunu sormayın. Tabii onu istiyorsanız…

Onun geldiğini görünceye kadar sakın kendisini aramayın, gitmek istediği zaman da paltosunun eteklerine yapışmayın. Böylece onun aşkını kazanma şansınızı artırırsınız. Yoksa, hâlâ farkında değil misiniz?

özellikleri bana uyuyor :))

0|0
    0|0
  • SAFKAN bir balığım :D ama yükselenimin ne olduğuna karar veremedim :D

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • 100 de 100 tasıyorum... ustunede kendım bırseyler koydum kendımden memnunum :D

1|0
    0|0
  • evet inanıyorm çünkü özellikleri kendımde goruyorm :)

0|0
    0|0
  • Burcum Yengeç ve Yükselenim İkizler. Her ikisinden de özellikler barındırıyorum yengeç fazlasıyla ağırlıkta.

0|0
    0|0
  • Koç burcuyum ve bütün özelliklerini taşıyorum . Yükselen burçların etkisi de çok fazla oluyor.

0|0
    0|0
    • koç=çok konuşan aceleci ani kararlar veren

• sexte değişik fantezileri ile tanınırlar :D sınır dur durak tanımazlar

• Evet yaa niye böyleyiz bilmiyorum ama boş zamanlarda bile karşımızdaki kişi daha fazla zevk alsın diye resmen kafa patlatıyoruz. Yorulmuyoruz, sıkılmıyoruz, şikayet etmiyoruz :))) Ama unutulmaması gereken şu ki; bu durum duygusallığımızın önüne geçmiyor.

• Belim ağrıyor kimseyi taşıyacak halde değilim.

0|0
    0|0
  • ikiside koç ölümcül karışım :D

0|0
    0|0
  • Akrep - Full hepsini taşırım

0|0
    0|0
  • Koç burcuyum ama bazı özelliklerini taşımıyorum. Genel manada özelliklerini taşıyorum.

0|0
    0|0
  • Eh işte.

0|0
    0|0
  • ikizlerim inanmadigim halde hepsini tasiyorum

0|0
    0|0
  • aslan yükselen kova ay yengeç 3 nünde en berbat özelliklerini taşıyorum hiç çekilmem

0|0
    0|0
  • evet sen kova burcu musun diye sorarlar hep ;)

0|0
    0|0
  • Bazıları uyuyo ama geneli yalan atıp tutturuyolrar yalan işler gereksiz işler bunlar ..

0|0
    0|0
  • başak burcuyum ama pisliğin önde gideniyim

0|0
    0|0
  • Okudum resmen beni anlatmış :(((888

0|0
    0|0
  • nevet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hem de çoook...

Burcum yengeç, tam geçişte doğmuşum ikizleri de aşırı taşıyorum.

Yükselenim aslan...

Gerçek bir karmayım hakikaten...

Yengeç olarak:

'Sertlik, kavgacılık, nezaketsizlik onlara göre değildir.' ilkesi bana yazılmış gibi...

Çok da duygusalım...

Aslan yükselene sahip biri olarak;

'Yüce gönüllülük. Cömertlik. Yaratıcılık. Fedakarlık. ' özelliklerine sahibim diye düşünüyorum...

İkizleri kıl payı kaçırmış biri olarak çok etkileniyorum ve etkilendiğim özellikler şunlar:

Mantıklı, kararsız, ruh hali değişken, gezmeyi seven.

0|0
    0|0
  • Tıpkısının aynısı ...

0|0
    0|0
  • ikizler burcuyum ve taşıdığımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • burcum yengeç yükselenimde yengeç

dibine kadar taşıyorum

0|0
    0|0
  • Taşırım,taşıdığımı da söylerler.

0|0
    0|0
  • burcum boga yukselenım aslan evet tasıyorum özellıklerını

0|0
    0|0
  • Değişkenlik özelliğini taşıyorum.

0|0
    0|0
  • başak burcuyum detaycı olduğum doğru yükselenim akrep kinci inatçı hırslı ve gizli saklı iş çeviren biri olduğum söyleniyor doğru sayılır.

0|0
    0|0
  • evt taşırım

0|1
    0|0
  • Başak ım..yükselen akrep

0|0
    0|0
  • başak burcuyum ...özellikleri sahibim ..

0|0
    0|0
  • burcum kafayı yedi.

0|0
    0|0
  • 1-2 özellik hariç hepsini taşıyorum

0|0
    0|0
  • genellikle taşırım

0|0
    0|0
  • akrebim her şeyiyle bütün özelliklerini taşırım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle tasıyorum. Sevdigim insanları cok sahiplenir, kıskanırım, paragöz degilimdir cok paylasımcıyımdır, duygusalımdır falan. Akrep burcuyum.

0|0
    0|0
    • sex ile anılır akrep :D varmı bu özelliğinde

• fazlasıyla :D akrep burcunun bıkmıcagı sey sanırım.

Yükleniyor...