Eski kız arkadaşınız böyle birşey yaparsa ne yaparsınız?

bana yaşattıkları zor şeyler dayanamıyorum.şimdi anlatsam roman olur sadece sorumu sorucam ama şunu syliim bana şöyle nie yaptın dediğimde banane dedi senin sorunun umursamadı bu insan benim uzaktan akrabm birde benle ciddi düşündüğü için görüşmeye başladığım güvendiğim biriydi

sorum şu patronuyla abi kardeş gibiler patronunu faceden ekleyip onunda bir evledı olduğunu anlatacakları o şekilde dinlemesini rica edicem ve aramızda kalmasını sonra bana yaşattıklarını anlatıcam yaşadıklarımı ve onunla konuşmasını istiyicem

sizce yanlışmı yaparım başka çarem yok

neden yapmam gerektiğini yada yaparsam elime geçecekleri söyleyin başka seçeneğim kalmadı adam iyi biri evli birde küçük kızı var beni anlayacağını düşünüyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence 3. kişileri araya sokmak her zaman kötüdür, ben böle erkekleri de anlayamıyorum lan bunların anası kız kardeşi felan yok mu, madem öyle davranacaksın neden ilişkiye başlayıp bir insanı üzüyorsun gavat herifler, patronu sokma araya*et o senin emin ol kapını çalar, sen o zman*i çekersin

0|0
    0|0
    • çalmaz biliyorum.konuşsam ne olurki

• biz çok ayrılıp barıştık bu sefer çok kötüydü dönmez

• ya kızım bırak dedik ya böyle yaparsan kendini daha çok düşürürsün , bırak onu bitti

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu kesinlikle ve kesinlikle yapma .
    Kendini caresiz niye hissetigini anlayamadim.
    Uzaktanda olsa akraba ile evlilik iliski menseli hicbir sey dusunme ,onu tamamen yok var say.
    Senle ciddi dusunmemesi gerekir bu konuyu lutfen unut,sana kaynak gosterebilecegim binlerce kitap var akraba ile yasa,eglen,acilari paylas ve orada dur ileri gitme kendi hayatin icin.
    KENDI PROBLEMLERINI KENDILERI COZEMEYEN KISILER COCUK KARAKTERI OLARAK
    KALMAYA MAHKUM OLURLAR.
    saygilarimla

0|0
    0|0
  • denemekte fayda var

0|0
    0|0
    • ciddimisinz

• lafta adamım der ama bana yaşattıkları olmadığına kanıt

• ozaman kurtulduguna sevınmelısın

• Bi derdiniz carsa kendi aranızda halledin

0|0
    0|0
  • Herkesin sorusuna benim soruma bakar mısın, deme @sadecesuss

0|0
    0|0
  • Elinden geleni yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • sorunun ne yahu senin? patronunu ekle bilmem neyi anlat. adami isten mi kovsun istiyorsun?

0|0
    0|0
    • hayır oturup konuşsun istiyorum

• adımı çıkardı ne demek banane

• bunu kendisine direkt soyle ya da iftira yuzunden dava ac. ona buna anlatip konusturup ne oluyor? haa zaten hala barisma umidin varsa o ayri gurursuzluk.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorunu çok karışık sormuşsun, birleştirip anlayana kadar öldüm.. Bence 3. şahısları araya koyma bu onu daha da sinirlendiricektir..Ne kadar da yakını olsa, özelini ondan duyması senin onunla muhattaplığın canını sıkıcaktır, erkekler bu tarz şeyleri sevmezler..

0|0
    0|0
  • ilşkiniz kes uzaklaş..ondan hayır olmaz sana .. ona bunada deme bence hem küçük duruma düşersin hemde erkek tarfından güvenmez sana yanii suçlu duruma düşrsin ..en iyisi ya zamana bırak yada ilşkini kes

0|0
    0|0
  • denemekten zarar gelmez zten en iyisini sen bilirsin

0|0
    0|0
    • benden daha çok nefret edebilir

• ama seni üzmüş belli ondan başka arkdaşın mı yok ya bnce onu içn değmez bile ya

Yükleniyor...