Neden eski sevgilisine cevap verdi?

Aylar önce bir olay geldi başıma hala unutamıyorum nedenini anlayamıyorum birde size danışayım belki içimi rahatlatırsınız birgün sevgilimle buluştuk telefonu ortadaydı saklamadı mesaj geldi eski sevgilisiymiş akşamdan beri mesajlaşmışlar naber nasıl tarzında neden böyle birşey yaptın unutamadın mı onu hala seviyomusun dedim hayır dedi yeminler etti öyle birşey olsa telefonu saklardım dedi ama mesajına neden cevap verdiğini sorduğumda bilmiyorum tik dedi hatta o an hattını kırdı ama çok düşündüm ben olsam kesinlikle cevap vermezdim onun neden bunu yaptığını anlayamıyorum sizce neden olabilir? şuan mutluyuz ama şu olayı unutamıyorum..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sinek kucuktur mide bulandirir.

Bir iliski bittikten sonra iliskideki taraf olan kisiler asla arkadas olarak kalamazlar bunun nedeni

iliskideki kisilerden biri eger duygusal bagi varsa onun duygularina eziyet etmeyi onlemek icindir aksi durumda tehlikeli sularda dolasmaya baslarlar...

Nasilsin falan yok?

Dersler nasil gidiyor?

Isler nasil gidiyor yok?

Dogum gunu tebriki yok?

Nisan tebrigi yok?

Evlilik tebrigi yok?

Bir tek normal insanlar icin merhaba olabilir karsilastiginizda nerede karsilacaginizi bilemiyeceginiz icin.

Mesaj falan asla ve asla yok? bilincli akli basinda yapilmis bir hareket cunki.

Bir bos tarafina gelmistir diye dusunuyorum veya dusunmek istiyorum mutlulugunuz icin.

saygilarimla

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünmek istiyorum ama resmen beynimi kemirdi seviyorum ayrılamıyorumda

• Çok konuştum defalarca açtım bu konuyu bir şekilde ikna etti kapattık her seferinde sonunda tamamen kapatmaya söz verdim hata yaptım dedi ama ben bir türlü unutamıyorum hep içimi kemiren sorular ne dediyse tatmin olamadım bir türlü

• Guven bir kere gitti mi zor...

Erkekler Ne Diyor 3

• Kurcalama geçmişi arkadaşım. Geçmiş ile yaşayan gününü yaşayamaz uyar güzel bir dil ile bir daha görüşmemesini söyle ondan sonra tekrar görüşürse sende onun kafasını kır koy tekmeyi.

1|0
    0|0
    • Görüşmüyor zaten ben neden görüştüğünü anlamak istiyorum sadecee

• oh valla çok rahatlattın içimi yani

• İçini rahatlatmak için geldiysen ben yanlış kişiyim. Ama unutmamak gerek doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.

• sürekli o anı hatırlıyacaksın ne kadar istemesende. bana öyle olmuştu. sonra guvende bitiyor zaten. huzursuz oluyorsun. ayrılman gerekiyor ne kadar sevsende. sen ne kadar dikkat etsende ilişkine karşındaki insan kaderin değilse böyle olaylar yaşıyorsun. doğru kişiyi bulana kadar gelmedik şey kalmıyor başımıza işte. belki küçük birşey ama insanın kafasında buydukçe buyuyor. beyin sürekli birşeyler kuruyor. anlıyorum seni.

0|0
    0|0
    • of valla ya napıcam ben

• Biterse hiç yapamam yaa

• bende öyle diyordum. bir şekilde yapılıyor merak etme. dayanma gucunu veriyor RABBİM. zamana bırak mecbur kalırsan ayrılacaksın illaki zaten. dünyanın sonu değil emin ol. canın çok yanıyor ama hafifliyor sonra.

• unutulanlar unutanları asla unutmaz ...ve durumun cok kötü hayatın onunla kıyaslarla gececek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence bu kabul edilir bir durum degil konuşmak da neymiş.

1|0
    0|0
  • hoş değil yaptığı . üzgünüm ama ben olsam bu durumu zor kaldırırdım.. evet çok seviyorsun sevgilini vazgeçemiyorsun ondan ama bişeyler eksilmedi mi ona karşı içinde.

0|0
    0|0
    • Tek eksiklik güven :(

• güvensiz hayat geçer mi karşındakiyle? tabi o olaydan sonra seni şüpheye düşürecek farklı şeyler yapmadıysa tek bir şans daaha verilebilir bence..

Yükleniyor...