Çocukken en çok ne yapmaktan hoşlanırdınız?

Sanırım bugün çocukluğum üstümde yine çocukken unutamadınız bir anınız, yapmaktan hoşlandığınız şeyler var mı ve tekrar çocuk olmak isteyenler...

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• Çöp tenekesini kapıya 45 derecelik açıyla dayadıktan sonra kapıyı çalıp kaçardık.Sonunu tahmiin edbiliyorsunuzdur heralde.

Yada yakaladıgımız yavru kedilerin kuyruguna iple teneke baglardık.Zavallılar kovalanbdıklarını düşünüp sokagın sonuna kadar durmadan koşup dururlardı :) Hey gidi günler...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• oyuncaklarla senaryo yapar oynardım robot dinazor askerler olurdu birbirleriyle dövüşmeleri mekanları yoketme felan :D

1|0
    0|0
    • bizde bebekler falan podyumda manken yapardık

• teşekkürler

• Yeni aldığımız koltukları yakmıştım, D:D haha aklıma geldi ya :) bide akvaryumdaki balıkları elimle yakalayıp kamyonuma koyar ve kamyonu sürerdim (balıklar çırpınarak can verirlerdi .s) benimde hoşuma giderdi :D öleceklerini bilemezdim :D

1|0
    0|0
  • sabahtan akşama kadar top oynamak (: ne ciğer varmış o zaman bee (:)

1|0
    0|0
  • çikolata yemekten. hala çocuk olduğumdan sorun yok

1|0
    0|0
  • Erik çalardım elalem amcamın bahçesinden

1|0
    0|0
  • Yavru kedilerle oynamaktan çok zevk alırdım.

0|0
    1|0
  • evde elma olduğu halde komşunun bahçesinden elma çalmak, bisiklete binmek, top oynamak istiyorum hatta hep çocuk kalıp hiç büyümemek istiyorum

0|0
    0|0
    • bende bebeklerle çok oynardım sokak oyunlarını iyi bilirim arkadaşlarım o zaman çoktu park falan da yoktu çok eğlenirdik.

• kizlari opmeye bayilirdim ben galiba ewet ewet kizlari opmek zannediyorum limiti doldurmusum su ara dudaklarimi sadece kelime retmek icin kullaniyorum :((

0|0
    0|0
  • kafamı suya sokup burrrrrrrrrrrrrrrrrrr yapmaktan

erik kiraz çalmaktan kaçarken engelli koşu rekoru kırmaktan

yüzmekten

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar top oynamak başka da arzuladığım özlediğim birşey yok. Hiç bitmek tükenmek bilmeyen enerjiye sahipmişim o zamanlarda.

0|0
    0|0
  • Ben tekrar çocuk olmak istemiyorum çünkü hala içimdeki çocuğu öldürmedim

en çok battaniyeler ve sandalyeler ile evin içinde kamp kurup hayal gücün nereye götürürse oraya gittiğim oyunu severdim

0|0
    0|0
    • ne güzel sanırım ben içimdeki çocuğu öldürdüğüm için tekrar çocuk olmak istiyorum

• Tekrar çocuk olmak istemezdim ve yasakları yapmayı severdim. Şimdiki gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sokakta oyun oynamak :)

1|0
    0|0
  • Tekrar çocuk olmak istemezdim zaten küçükkende büyümek isterdim hep :)

0|0
    0|0
  • mesela bu sıcaklarda kafa mı su dolu kovaya sokmak ve nefesimi tutmak çok güzeldi:))

sonra ayakkabılarımı çıkartıp asfaltta yalın ayak gezmek:)

0|0
    0|0
  • her yagmurun ardından olusan camurlu su birikintilerinde, cıplak ayaklarla "ayagıma birsey batarsa? " korkusu olmadan yurumeyi ozluyorum

0|0
    0|0
  • Mahalledeki yaşıtlarımın yada 1-2 yaş büyüklerin saçını çekip kaçmayı severdim.

Ondan sonra annemin makyaj malzemlerini bitirmeyi severim

0|0
    0|0
  • evet ptt nin parkına girmeyi bekçi gelincede kaçmayı severdim.

0|0
    0|0
  • çamur oynamayı özledim

0|0
    0|0
  • kapsül ilaçların içindeki beyaz tozları karıncaların üzerine töküp bembeyaz gezmelerini izlemeyi çok severdim :)

1|0
    0|0
    • ilginç ben hiç bir hayvana dokunamıyorum.

• ayyy kıyamam çocukluktaki cesaretim şimdi yok

• cesaret varda acıdım şimdi hayvancıklara :)

Yükleniyor...