Eski sevgilim arıyor ama bir türlü benimle görüşmüyor, neden olabilir.

İlişkimiz biteli bir ay oluyor o günden beri yüzyüze gelip sebepleri bile konuşamadık ilk günden beri hep kaçtı benden şimdide arada arıyor konuşuyor ama görüşüp konuşmaya gelince hep işim var diyor.

Şimdi bundan önce iki defa işim var gelemem demişti bugünde gelecekti işlerim biterse gelicem dedi.

Sizce neden böyle yapıyor olmalı?3 senelik ilişki bişeyleri yüzyüze konuşmak istiyorum buan izin bile vermiyor ama arıyor.

Başka biriyle olabileceğinden şüphe duyuyorum.

Ne yapmam gerek bilmiyorum.Herneyse bugünde gelmezse birdaha görüşmeyi düşünmüyorum bu kaç oldu ya.

Sizce haksızmıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ablacım haklısın da bence onun hayatında başka bir kız veya kadın var. benim duygu ve düşüncelerinden sezdiğim kadarıyla durum buna işaret ediyor. İnşallah ben yanılıyorumdur. Bence zamana bırakın bir süre görüşmemek iyi gelebilir. böyle bir deneyin derim.

saygı ile abla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aynı durumdayım ve kaçıyorum sürekli :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sonuçta 3 senelik beraberliğiniz olmuş. alışmış sana. seni aramasının tek sebebi bu alışkanlığı. sana karşı birşeyler hissettiğini zannetmiyorum. bence buluşalım falan deme ararsa konuş ama asla yumuşama. bence her şey birmiş sen de kabullen bunu

0|0
    0|0
  • değilsin ama gerçekten bi işi varsa ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...