Neler Eksik?(Resimli)?

Arkadaşlar ilk baktığınızda gözünüze çarpan eksikliği söyler misiniz? Teşekkürler. (Profil Fotoğrafım)

Güncellemeler:
bu arada oda babamların yatak odası.. telefon annemin :D

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• haydari kaldirmis gibisin başkan :D ;(

0|1
    0|0
    • adam mevzuyu çaktı :D

• :D kralsın başkan seni kulube aldım adamın dibisin eyvallah bu kıyağını unutmam :D asdasdasd

Kızlar Ne Diyor 11

• Tişört eksik tarzan misin sen cocugum o ne hal

4|2
    0|0
  • Kesinlikle beyin eksik @miniikk

3|1
    0|0
  • bir teeek seeen eksiiiksiiin işimmm gücüüüm her şeyim tamamm bir ev bir yuvaa iki deee çocuğaaa yok ben sensiiiz karışamaaam :D soruyu görünce bu şarkı geldi aklıma yazmasam içim rahat etmezdi 😊😊☺

0|1
    0|0
    • Mustafa Ceceli Ft Elvan Günaydin - Eksik şarkısını yollim bende. hahahaha :D

• Dur bak o aklıma gelmemişti onu da yazayımmm :D
      Omuzumdaaa başın eksik yatağımda kokuunnn tenimdeee tenin eksiik gel de bir dokuun gecelerdeen uykum eksik yüzde tebessümm elimdeee elin eksik yaşlı hep gözüümmmmm 😁😁

• Beyin eksik...

1|1
    0|0
  • Sen hariç herşey var

0|0
    0|0
  • beyin eksik herkesin dediği gibi :D

0|0
    0|0
    • senin beyin eksik ben erkeğim.. olsa olsa hanımım eksik olur

• Kilo eksik

0|0
    0|1
  • beyin eksik

0|1
    0|1
  • Ağlamicem ağlamicem

0|0
    0|0
  • Önündeki bağımsızlığını ilan etmiş :D

0|1
    0|0
  • Neler var desek daha doğru ama iki sorunum cevabında fiyasko. Zayifliktan çıkan kaslar onlar karnin o kadar icerdeyken yumruk atmissin gibi emin ol o gözüken kaslarda hiç etkileyici olmuyor ayrıca kilit nokta yani omuz ve kol yok. Bizimla deyilsin

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kütle yok, yağ oranın düşük ama kas kütlesi çok az. Kütle arttırıcı protein içerikli besinler ye. Et ve süt ürünlerini, özellikle sabah kahvaltında haşlanmış yumurtayı ve ya sucuklu yumurtayı eksik etme ve zararsız karbonhidratlı besinler tüket. Çok zayıfsın.

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim saolasın.. kurbanlıkları bitiricem :D

• odanı topla

0|0
    0|0
  • Neler eksik biliyor musun öncelikle en başta senin hayvan gibi yemek yiyip kilo aşman gerek sonra kasa vurdun mu olay biter bu şekilde kas yapsan bukadar olur fazlasını göremezsin acilen kilo al

0|0
    0|0
  • T-shirt eksik.

0|0
    0|0
  • Pazu arka kol omuz ve sırtı göremediğim için sırt

1|0
    0|0
  • Çok zayıfsız bakımsız tarzan, spor yapıp iyi beslenerek düzgün bir fiziğe sahip olabilirsin kardeşim😉👍

0|0
    0|0
  • Kol adonis göğüs omuz

0|0
    0|0
  • İnsan o göğüsü o kollarla nasıl yaptı diye düşünüyor :) kol ve omuz çalış kardiyoyu aksatma

0|0
    0|0
    • kolda vardı eridi, göğüs sarkmış hali.. yaklaşık 8 aydır spor yapmıyorum D:

• Kafa eksik panpa

1|0
    0|0
  • Karnını içine çekince bir garip durmuş dostum :D çok zayıfsın benim vücutta pek kaslar belli değil ama sağlam duruyo :D seninki biraz garip geldi içine çektiğinden düzgünce yapıp at bir :D

0|0
    0|0
  • akıl

0|0
    0|0
  • Pijamanin lastiğini dışa katlamışsın. Niye yapıyorsun la böyle?

0|0
    0|0
    • yok katlamadım normal pijama

• yatak yorgan subminal mesajmı veriyorsun la :D

0|0
    0|0
  • biceps, triceps, trapez, sırt, omuz, adonis. karın kası ve göğüs var biraz sadece

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz arkadaş.

0|0
    0|0
  • Nasıl yaptın o kasları anlat evlat

0|0
    0|0
  • çok sade şöyle köşeye bir biblo koysan renk katardı ama bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Hacim kazanman lazım yavru kurt :D

0|0
    0|0
  • Beyin.

0|0
    0|0
  • zayıfsın la bebe

0|0
    0|0
  • Beyin

0|0
    0|0
  • Bildigin turk tarzani

0|0
    0|0
  • Kanka iyi güzel hoş kas yapmışın da çok çelimsiz ve zayıfsın ya la üflesem uçucaksin gibi duruyorsun

0|0
    0|0
    • eywallah hacı saol. kilo almaya çalışacağım

• Kilo alırsan 10 numara 5 yıldız

Yükleniyor...