L-carnitin kullanmaya başladım faydası olur mu?

Cardio+fitness yapıyorum 1.5 aydır doğru düzgün kilo veremedim bu yüzden yag yakıcı kullanmaya başladım. Önerisi ve/veya yorumu olan var mi?
*** beslenme hakkında da yorum yapabilirsiniz teşekkürler şimdiden :))

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• hangi l-carnitine den vermiş olduğuna bağlı ben bu sporu 2 yıldır ve bilinçli olarak yapıyorum. l-carnitine bir nebze işine yarar oda yaptığı işlevden dolayı onları istersen sonra anlatırım ama en önemli unsur fitness ve cardio nun yanında ağırlık çalışman ağırlık çalışırken enerjin yağ kütlenden gider. bu 1 -- 2. si ise cardio fitness ın yanında tabiki beslenme. profesyonel bir destek almalısın hızlı ve kalıcı çözümler istiyorsan. beslenmenin temeli de şudur kısaca bahsedeyim sana; mesela sabah 9 öğlen 2 akşam 6 bu tip bir saatli program yapmalısın ve saatin geldiğinde yemeğin hazır olmalı ve onu yemelisin bu nokta çok önemli. ama ben öğlen yemeğinden sonra akşam yemek yememeni öneririm sürekli meyve badem vs vs ile geçiştirirek gününü bitirmeni öneririm. haddime değil belkide ama bu konuda baya bilgiliyimdir personel trainer değilim ama öğrencilerim bile var ve çok memnunlar benimle. istersen bir ara mesaj at sana program vs yazarım. Ve sporu bırakma spor çok iyi bir alışkanlıktır (Y)

0|0
    0|0
    • Öncelikle cok teşekkür ediyorum verdigin bilgiler icin. En cok beslenme konusunda zorluk çekiyorum o yüzden yardımcı olabilirsen cok sevinirim :)

• bu arada şunuda söylemeyi unutmuşum bölgesel olarak yağlarını eritemezsin karın çalışırsın ama kalçandaki yağlar bile gidebilir. bölgesel geliştirme ya da yağ eritme diye birşey yoktur bunlar amatörlerin söylediği şeylerdir aklında olsun buda. ve karın kalça antremanlarını eksik etme bayanlara yakışan en iyi bölgelerdir. yağlarını kaybetmek zayıflamak değildir. kas çalışarak vücudunu sıkılaştırırsan yine yağların erir. bunlar daha derin konular daha sonra mesaj atarsan anlatırım demiştim :) şimdi köpeğimi çıkartmam gerek şimdilik görüşürüz tekrardan bay bay

• Tamam mesaj attım sana :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Faydası olur ama hangisinden aldım spor anında tüketilen hemen yakılan mı yoksa yarım saat önce tüketilen mi yani hap mı sıvı mı?

0|0
    0|0
    • Sıvı aldım ama üstünde yarım saat once alın yazıyor

• Çok iyi yapmışsın güzel bir marka alsaydın bari Almanların ki daha güvenilir oluyor

• Şimdiki tr-power diye bir marka bunu kullanayım duruma gore daha sonra değiştiririm

• Idmanlarini mümkün oldukça düzenli yap beslenme konusunda da bol protein tüketmen lazım fitness ürünlerinin satıldığı mağazalarda bulabilirsin. Bir takım işi gibi düşün bu işi birini düzenli olarak yapmazsan olumlu sonuç alamazsin. Kırmızı et ve günde en az 4-5 yumurta tuket

0|0
    0|0
    • Ama ben kilo vermeye çalışıyorum boyle zorlaşmaz mi?

• Teşekkürler :)

• protein tozları & hapları čok saglıksız üstelik seni zayıflatmaz tam tersine kilo alırsın...

• Kullan ve düzenli cardio yapmaya devam et. Ben 2 ayda 8 kg verdim onla. hala da kullanırım cardio antremanlarında. birazda yediklerine dikkat edersen olur. Az karbonhidrat çok protein almaya çalış. başarılar

0|0
    0|0
  • Kullanabilirsin cardio günlerinde ama spinning varsa kilo vermeye birebir olur spinning yaptigin günlerde kesin al protein de al

0|0
    0|0
    • Spinning nasıl oluyor? bir araştırayım

• yağ yakıcı kullanıyorsan kardiyoya yüklenmen lazım çünkü yakılan yağı kullanmadığın zaman tekrar yağ olarak sana dönücek. Bol bol koş yani.

0|0
    0|0
    • Koşamıyorum Ama hızlı hızlı yürüyorum eliptik bisiklet ve normal bisiklete biniyorum toplamda yaklaşık 1 saat Sürüyor cardio

• Teşekkürler :) nabzımı en az 130 civarında tutmaya çalışıyorum yeterli sanırım

• ritim bozukluğu olmasında

• olmaz, yag yakicilarin sadece reklamlari iyi. bosuna para harcamis olursun

0|0
    0|0
  • olabilir idmanlardan önce iyi gidiyordu bizim

0|0
    0|0
  • Cardio ile işe yarar en çok zayıflamasını istediğin bölgeye çalış

0|0
    0|0
  • Bu konularda uzman siteler var, bence geniş bilgiyi int yazdığında oradan alabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yag yakıcıya ihtiyacin bile yok bol bol su iç ve yaglı yememeye özen göster madem fitness yapıyorsun :) tam olsun dimi bir taraftan verip öteki taraftan almayalım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...