19 yaşında hayatın anlamını çözenler haksız değil sanki?

19 yaşıma haksızlık etmek istemiyorum, her şeyi bilmeye bu kadar hevesli olduğum bi dönemi "ergen" diye nitelendiremem.her gördüğüm filmi izlemeye çalışmak, en çok bilinen yazarları okumaya çalışmak, küçük de olsa en ufak bi yeteneğinin olduğunu gördüğün bi alana yönelmek, resim yapmak, zamanın nası geçtiğini unutmak, bir şeyler karalamak ..

şimdi sadece günü kurtarmak için yöneldiğim şeylere neden 19 yaşımdaki gibi tutkulu bağlanamıyorum?bi filmi izledikten sonra gecenin kaçı olursa olsun açıp müziklerini defalarca dinlemiyorum?

sizce bu durum yaşla mı alakalı yaşantılarla mı?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıca hangimiz bebekken ki kadar ilgiliyiz şu dünyaya ? hayatı gördükçe yaşadıkça biteceğini anlıyoruz ve haliyle biten şeylere alakalı hayal kurmak istemiyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İnsanın yaşı ilerledikçe eski enerjisi kalmıyor, bilgisayarımda izlenmeyi bekleyen bir sürü film, kitaplığımda okunmayı bekleyen bir sürü kitap var, ne zaman okurum bilemiyorum belki okumam bile. Bir de gittikçe farklı şeylerden zevk almaya başlıyorsun, önceden zevk veren şeyler eskisi gibi heyecanlı gelmiyor hatta bir bakmışsın Üsküdar Musiki Cemiyetindesin :)

0|0
    0|0
  • Zaman bu kadar sihirli birşeydir işte.2 yıl öncesine bakarsın ve 2 yıl geçtikten sonra bakarsın kendine,fotoğraflarını kurcalarsın ben ne kadar değişmişim dersin bundan 2 yıl sonra yine aynı şeyleri söyleyebilirsin değişiyoruz ta ki kendimizi gerçek anlamda bulana kadar.

0|0
    0|0
  • İçin geçmiş.

0|0
    0|0
  • kafam karıştı. anlamadım heralde

0|0
    0|0
  • yaşla alakalı bence. gençliğin yaşı bu devirde erken ölüyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kafanı yorman gereken binlerce şey var çünkü. Hep söylüyorum 25 den sonra işler sarpa sarıyor.

1|0
    1|1
  • büyüyorsun

0|0
    0|0
  • yaşla değilde hevesini almış olmakla ilgili

0|0
    0|0
  • 19umda en sevdiğim beyaz tişörtümün üstüne şarap dökülmesin diye bulabildiğim tek çözüm onu giymemekti.

0|0
    0|0
    • soğuk mu oralar da ?

• ben 19 yaşında çözdüm hemen hayatı

0|0
    0|0
  • büyümüüşüün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yasantılar cok büyük etken 17 yasıma haksızlık etmek istemiyorum ozamanda insanların isterlerse nekadar korkutucu olabileceklerini bilirdim,simdide aynı esit derecede biliyorum

ozaman cesurdum

artık daha temkinli :)

0|0
    0|0
  • her gördügüm filmi izlemedim, rast gele sectigim kitaplarin yazarlari kim diye merak etmedim, ayni sey filmler icin de gecerli ne yönetmeni kim diye merak ederim ne de oyunculari (fazla taninmis degilse) dünyayla pek alakam da yoktur gayet bos yasadim ve öyle devam edecegim.

0|1
    0|0
  • 19u unutmam unutamam.hayatımdaki herşeyin en bi yolunda olduğu yıl.ondan sonra daha da aşık olmadım zaten.evdede o kadar huzur yok artık.

0|0
    0|0
  • cedric gibisin : )

0|0
    0|0
  • Kişiliğinle alakalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...