En güçlü ve en güçsüz olduğunuz anlar? Yoksa hep mi güçlü bir insansınız?

En güçlü ve en güçsüz olduğunuz anlar? (Bir türlü ne yazacağımı bulamadım şu 'anlar'ın yanına ya) Yoksa hep mi güçlü bir insansınız? Yoksaa hep mi güçsüz bir insansınız?

Güncellemeler:
Güç derken bir olay karşısında bebeyimler.Kavga dövüş demiyom.Yada süper güç.

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman dik dururum. dik duruşumdan ve ciddiyetimden ödün vermem. ne kazalar, ne badireler, ne ölümler atlattım şükürler olsun bir şey olmadı. etrafımda ne bir ölüm yaşanmasını, ne de kaza olmasını istemiyorum. hayat güçlülüğümü test etmesin artık.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• herkes gibi zaaflarım var benimde..

ama genelde güçlüyüm..

1|0
    0|0
  • yolda yaralı bir zürafa görsem,onu sırtıma alıp baytara (modern adı veteriner) götürebilecek kadar güçlü...yolda arabasını ittirmeye çalışan gücü yetmiyor diye de "bi el atıver"diyen bir hümına ise "reyiz çok halsizim" diyecek kadar güçsüzüm.

1|0
    0|0
  • Dışarıdan gelen bişeye karşı güçlüyüm ama içeriden gelince çöküyorum

1|0
    0|0
  • Kimse o kadar güçlü olamadı daha..Rambo bile oğlunu kaybetti,hüngür hüngür ağladı..

1|0
    0|0
  • tek güçsüz yanım sarhoşken onunla hayallerde yaşamak harici çokta etkilemez

1|0
    0|0
  • Kendimi çoğu zaman güçlü hissediyorum ama bazı durumlarda zayıf hissediyorum kendimi

1|0
    0|0
  • duygusuz sinirli oldugum an aslinda en gucsuz oldugum andir insanin gozu kararinca herseyi yapar ama sonrasi karabeladir sabirli olmak guclu olmaktir bu yuzden sabir mutlulugun anahtaridir.denir

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimin üzüldüğü veya zarar gördüğü anlar

1|0
    0|0
  • askere gidene kadar çelik gibiydim, askerde ve gelince tartışmaya bile girmek istemiyorum

1|1
    0|0
  • Her zaman güçlü olduğunu söyleyen bir insana pek inanamam, her insanın zayıf bir noktası vardır ve zayıf hissettiği zamanlar olur. Ne zaman güçsüzüm kestiremiyorum ama.

0|0
    0|0
  • Süper güçlerim yok ama karşılaştığım durumlarda başklarına göre daha soğukkanlı olabiliyorum. Güçten kastın eğer buysa ?

0|0
    0|1
  • hep guclu gorunen bir insanim ama yenik hissettigim cok zaman vardir.

1|0
    0|0
  • en leri nedense sevmem ben normal bi adamım

1|0
    0|0
  • Ağlayan kadın dışında güçsüz anım aklıma gelmedi. Gece olmasına veriyorum :)

1|0
    0|0
  • bu söylediğin insan anatomisine aykırı 2 side her daim olmaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• zaaflarım ve sevdiklerim en güçsüz yanım...genel de bir kavganın,ayrılığın vs ardından kendimi çok güçsüz hissederim sonra yavaş yavaş toparlanırım.sevdiğim şeylere karşı çok kırılganımdır.dışarıdan güçlü görünmeye çalışırım bazı zamanlar güçlüyümdür de ama içten güçsüz ve zayıf olduğum çok oluyor.kendi duygularım beni güçsüzleştiriyor tekmeyi atıp yere düşürüyor beni,mantığımsa elimden tutup kaldırıyor...

1|0
    0|0
  • Güçlü olmaya çalışıyorum genellikle.İnsanız sonuçta hepimizin gardının düştüğü zamanlar oluyor.Dibe vurmakta iyi bir sıçrayış için gereklidir. Güçlü olmam gereken ama güçsüz olduğumu hissettiğim zamanlarda çaktırmamaya çalışıyorum ve bu sayede kazanan oluyorum.Çaresizlik beni güçsüzleştiriyor.İnancım da güçlendiriyor.

1|0
    0|0
  • Bulaşık yıkarken ve hamur yoğururken güçsüzümdür.. Biri yanıma gelip beni gıdıklasa elimden birşey gelmez..

Ama elimde boks eldivenlerimle o an banden güçlü değildir karşımdaki..

:)

1|0
    0|0
  • Güçlü degilim 2 sene sonra evlılık adımları atarken terkedıldım aglamaktan baska bısey yapmıyorum onu dusunmekten baska bısey yapamıyorum

1|0
    0|0
  • Kimse her zaman guclu ya da gucsuz olamaz. Oyleyim diyen de yalan soyler. En gucsuz oldugum sey ailemdir. En guclu oldugum sey manyak ceker trafom olmasi sanirim.

1|0
    0|1
  • bildiğin Mildred Montag oldum

1|0
    0|0
  • güçlüyümdür genelde.. bunca seye yılmamama ragmen güçlü..

0|0
    0|0
  • Guclu gorunmeye calisan biriyim ama fazlasiyla kirilgan ve hassasim.

0|0
    1|1
Yükleniyor...