Konuşurken ağzını şapırdatanlar...

aklıma geldi sorayım dedim... ya yemek yerken ağzını şapırdatmak zaten mide kaldırıyor onu biliyorum da... bu konuşurken ağzını şapırdatanlar var... bilmiyorum rast geldiniz mi... arkadaş zaten şapırtıya alerjim var, o insan konuşurken sus artık deyip ağzına koli bandı çekesim var... siz hiç rastladınız mı?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeye katlanabiliyorum, bir insan yemek masasında kusabilir de hiç önemli değil. ama o kahrolası ses... önce duymamaya çalışıyorum. sonra yanımdaki insanla sohbet etmeye çalışıyorum. ama olmuyor, beynimin içinde yankılanıyor. daha sonra tutamıyorum kendimi, hulk gibi bir anda bedenim yeşile dönüyor, 114715275239 öküz gücü kazanıyorum. ve bağırıyorum "dilini koparıp, koparırım" çok tehlikeli oluyorum.. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ııı eee uuu diyenler, tükürerek konuşanlar gayet sinir bozucu.Şapırdatarak konuşanı henüz görmedim görmiyim de:)

0|1
    0|0
  • hiç rastlamadım öyle birisine.

0|0
    0|0
  • yok üstat rast gelmedim öylesine

0|0
    0|0
  • avrupa yakasında makbule yapıodu baya sevimliydi:D

0|0
    0|0
  • evt tahamül seviyem düşüyor ve kendi kendime sabret tahamül seviyeni güçlendir aldırma diyorum :)

0|0
    0|0
    • hayır nasıl beceriyorsun arkadaş. ne var ağzında... tv de görsem bile değiştiririm o derece...

• düşün iki kadın (annemle teyzem) 3-4 aya bir görüşebiliyorlar, ayrı ilçelerde olduklarından... sence bir araya gelince onların özlem gidermesi 3-4 saatten az olur mu? ben dayanabilir miyim?:D

• onların yanında bulunma fazlaa :D

kendi hallerine bırak gürültülü bi şekilde yemek yemeye ve sohbet etemeye dvm etsinler ;)

• ya agzı su kaplayanlara ne demelı

0|0
    0|0
  • O nasıl oluyor ya? :D

0|0
    0|0
    • konuşurken, yemek yer gibi ağzını şapırdatıyor... imkanı olsa ağzından yemek çıkaracak olmadığı halde:D:D

• uyarmak lazım

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana komik geliyor,gülmemek için zor tutuyorum.

Not:Çalıştığım şirkete haftada bir müşterimiz geliyor alışıyorsun zamanla :)

0|1
    0|0
    • bi de burnuna verirler bazen havayı. temelli karışır. bağırsak özütmesi gibi ses çıkarıyorlar...

• Yok hocam. Çekilecek çile değil ya. Ağzına ağzına vurasım geliyor yemin ediyorum :)))

0|1
    0|0
    • hahahaha:D:D:D son cümleye güldüm baya:D

• Hahah iyi deli gibi kendi kendime gülmüyormuşum en azından. Hocam bir de çay kahve içerken hüüüüüüp diye ses çıkartanlara sinir oluyorum. O zamanda o bardağı ağzına götürdüğünde bardağın altına avuç içiyle vurmak suretiyle o bardağı ağızlarına sokasım geliyor. Problemli miyim acaba? :))

• yemek yerken şapırdatanlara benim de tahammülüm yok. ama konuşurken şapırdatmak rahatsız etmiyor.

0|2
    0|0
  • misk cisk zisk gibi dişten tükrük çeken bir taksiciye denk gelmiştim.. El frenine asılıp atlıyım araçtan dedim yemedi :D

0|1
    0|0
    • hahahaha:D:D:D o tipler de var... konuşur konuşur sanki bi de vites geçirir gibi cıısssssskkk diye tükrüğünü içine çeker:D

• Aynen reis herif beatbox ustasıydı ama kendi bilmiyordu yeteneğini o şekilde.. :D

• hahahahhahahahahahaha:D:D:D koptum yaa:D

• hasta ve yaşlılar hariç.. çıkardığı ses,yüzünde ki pişkinlik ve insana yediği yemeği zehir ettiği için ,o ses çıkardığı ağzının ortasına çok sağlam bi tekme indirilesi insan modeli..

2|2
    0|0
  • Özründen dolayı değilse o şekilde konuşması, özürlü olmasından kaynaklanıyor. Kişi konuşarak karşısındakine kendini ifade eder, yahut ikna eder. Elbette bir insan konuşurken, el kol hareketleri, mimikleri ve ağzı'dır. Ağızdan kasıtta gerçek mana da görünüş itibari ile ağzını kullanabilmesidir. konuşurken karşısındakini tiksindirecek şekilde konuşanlar genelde ikna kabiliyeti olmayan ve ne konuştuğunu bilmeyen insanlardır.

0|0
    0|0
  • rastlamadım ama yemeği edepsiz yiyenler bana da itici geliyor. bahsettiğindende tiksinirim

0|1
    0|0
  • Maşallah oneymiş öyle ya ilk kez duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...