Eşime nasıl öğretebilirim

soruma sadece bayanlar cevap versin lütfen,eşim maalesef ağda yapmasını bilmediğinden temizlik konusunda kuaföre bağımlı kalmaktayız,ben eşimin bunu evde kendisinin yapmasını istiyorum böylece hem dah pratik olacağını hemde maddi açıdan katkı sağlayacağını düşünüyorum,bayanlara sorum şu eşime ağdayı evde yapması için nasıl ikna edeblirim yada en pratik en acısız şekilde nasıl yapıldığını öğreteblirm.lütfen ciddi cevap verin.

Güncellemeler:
yaa ben bu soruyu sordukdan sonra çok utandım kendimi kötü hissettim bu sorunu sadece benmi yaşıyorum yoksa:(

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorsa bırak üsteleme kuaför de devam etsin acemilikle bu sefer de kıl dünmesine sebep olursa daha beter olur yada seni doğal halinle seviyorum sal gitsin de

0|0
    0|0
    • ben onu her hali ile seviyorum bunu oda bilyor ama içimdende geçmiyor değil bun kendisi yapsa mesela banyoda sırf benim için yaptığını bilsem bana hazırlandığını görsem gibi:) umarım ifade edebilmişimdir

• hıı.. o şekil de anlat o zaman eşine fantezim var de :)

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 13

• en iyisi epilasyon,ağdayla falan uğraşmasın.

hem acıyor hem de yapması zor.

0|0
    0|0
    • kadın olmakda zor zenaatmış:)

• Bence kendini kötü hissettirecek bir durum yok kuaföre aldırması tamamen evde uğraşmak istememesi ve ağda yapmaktan hoşlanmaması bence zorlarsan bu defa hiç yapmayabilir kuaförde devam etsin.

0|0
    0|0
    • buda dikkate alınması gereken bir görüş teşekkür ederim

• Laser epilasyona gönderip kalıcı olarak kurtulmasını sağlatsan?

Bu zamanda ağda olayları saçma artık.. Laser epilasyon çok mantıklı..

1|0
    1|0
    • lazer epilasyon nekadar peki?

• Utanacak bir şey yok, asıl ben teşekkür edecektim eşine karşı böyle duyarlı olduğun için onu düşündüğün için.. Ama edemedim gereksiz olurdu :) Sadece tebrik edebilirim seni.. Utanacak birşey yok.. Benim eşim de ilerde böyle düşünsün beni isterim..

• :) inşallah:))

• Eşin zaten nasıl yapıldığını biliyordur.Kuaföre gitmek daha pratik geldiğinden gidiyor.Gerçekten buna para veremeyecek durumdaysan konuş eşinle.

1|0
    1|0
    • çok şükür maddi durmumuz iyi bir sıknıtı yok ,bilmediği hassas bölge temizliğinin nasıl yapıldığı onun dışında biliyor

• mesele madii durumun iyi olmaması dğeilki zaten:) herzaan vakit bulupda gidememesinde:)

• Mümkünse o vakti de o bulsun rahatsızlığını belirt.

• Bu yaş aralığında bir bayanın bunu bilmemesine aşırı şaşırdım.. Hatta buna imkan yok bile diyebilirim..

1|0
    2|0
  • Evde yapmak ne kadar zor biliyor musun, bırak dışarıda rahatça yaptırsın bu kadar da cimri olmayın lütfen!

0|0
    0|0
    • mesele cimrilik değilki:(

• bunu yazamadan önce keşke yorumları okusaydınız

• Yorumları ne diye okuyayım, soruyu düzgün sormuyorsunuz. Guncellemiyorsunuz... Sonra da anlamamakla itham ediyorsunuz...

• kuafor şart ben evde yapmak zorunda kalıyorum cok can sıkıcı :-) ama illa ev diyorsan veetin hem bantli hem sır agdami diyorlar var bunu kullansın epilator önermiyorum çığlık çığlığa kalmasın :D

0|0
    0|0
  • Lazer yaptırt, ilk olarak fiyatlara bakınca yuksek gelebilir fakat ufak bir hesaplamayla agda salonuna verilen paradan daha uygun oldugunu gorebilirsin.

0|0
    0|0
  • bence de utanmalısın. ayrıca bu yasta bir kadının bunu bilmemesi de ayrı bir muamma. söylemeden gecemedim.

0|0
    0|0
  • en basit veet agda bantlari var yapisdiriyor cekiyor islembitiyor !

0|0
    0|0
  • Kim uğraşıcak şimdi aynanın önüne geçecekte yapacakta..

0|0
    0|0
  • bende şuan kuaföre bağlıyım, 6yıldır kuaföre gidiyorum ama evlenmeden önce lazer düşünüyorum eşimin bunu sorun edebilir diye. ki edilebiliyormuş. bence sen eşini lazere ikna et, hem acısız hem temiz olur, belli bi miktar para ödersiniz tabi ama bu ayda bi gidip kuaföre para vermesiyle aynı kapıya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • agda kendı yaptıgı ıcın acıtablır bır başkası anında cektıgı ıcın canının acısını az hısseder yanı bende oyle oluyor.ben kendım eldıvenı takıyorum cekerek koparark alıyorum bunu denesın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• abi ben bi örnek vereceğim sen anla...

bi gün bi giyim dükkanına girdik kız arkadaşımla... soğuk kış...

ben diyorum mont alacağım ucuz o diyor yok almayacağım ben alalım diyorum yok diyor... en sonunda dayanamadım... alacağız ulen dedim. tamam dedi...

0|0
    0|0
    • :))))) herzaman o dili kullanamazsın:)

• sorunu ciddiye aldım, nüktedanla karışık cevap verdim. yaşın benden daha olgun... aklı böyle vereyim dedim :)

• eyvallah:))

• :(((((((((((((((((((((((((((88888888888888888888888888888888888

1|0
    1|0
Yükleniyor...