BJK stad sorunu hakkında görüşleriniz?

Adının Süleyman Seba konulduğu süper ligde rahmetlinin ardından ağabeyimdi büyük adamdı değerli bir insandı diye atıp tutan diğer takımların yöneticileri BJK nin stad kullanım talebine neden olumsuz yanıt veriyor. Süleyman Seba hatırına yokuş yapmamalari gerek söylediklerinin arkasinda dursunlar diye düşünüyorum.
Ki fair playi Türk futboluna öğreten isimlerin başında geliyor Onursal Başkan
Sizler ne düşünüyorsunuz? ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ülkede şerefli takımlar sevilmez

0|1
    0|0
  • Statlarında elektrik dahi olmadığı için zamanında Avrupa maçlarını İnönü Stadyumu'nda oynamıştı Galatasaray. Bugün devletin yaptığı, çok özür dileyerek söylüyorum mevcut iktidarın bir tarafını yalayarak yaptırdıkları statta bizi sudan sebepten bahanelerle istemiyorlar. Kardeş takım beşiktaş, fairplay filan bunlar hep yalan dolan, kuru sıkı.

Ben derbiler ve Avrupa maçları dışında iç saha maçlarının Ankara veya İzmir'de oynamamızın mantıklı olacağını düşünüyorum. Heleki İzmir'de çok güzel ve elverişli statlar var, İzmir halkı futbola aç, ulaşım kolay, İzmir'in nüfusuna göre düşünecek olursak bile şu an Olimpiyat stadına gelen taraftardan misli misli fazla taraftar gelir ki bu oyuncular extra motivasyon, kulüp içinse extra gelir kaynağı oluşturur. Başka bir alternatif olmadığına göre yöneticiler bu tarz düşüncelere inmesi gerek artık. Tabi federasyon aynı pislikleri yapıp maçları Pazartesi günleri saat 21'den sonraya koymazsa. Hem federasyona direniyoruz, hem stada, hem de diğer takımlara göre kadro zayıflığına. Ama her ne olursa olsun siyah uLan!

0|1
    0|0
  • Bir fb. li olarak, ben Saracoğlu'nda oynayacak diye hayal etmiştim. Bu konuda, Yıldırım samimiydi, ne oldu da, olmadı merak ediyorum. Ve , üzülüyorum.

0|2
    0|0
  • Türkün Türkten Başka Siyahın Beyazdan başka dostu olmaz

0|1
    0|0
  • böyle yavşak takımlar işte

0|1
    0|0
  • Onlar ağzıyla Fair Play der. Yazıyla birbirlerine hakaret ederler. En iyi yaptıkları şey onların.

0|1
    0|0
Yükleniyor...