Kapat

Kung Fu, Muay Thai, Kick-Boxing, Taekwondo yapan var mı ?

Evet bunlardan birini yapan var mı tavsiye ediyor musunuz ?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Muay Thai de şampiyonluğum var ve emin ol düzgün yapabilirsen

Kung Fu,Kick-Boxing,Taekwondo yapan 3 kişiyi tek ezersin :D

bu videoyu izle :)

video.google.com/videoplay?docid=-7608752514374651383

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 27

• bence bir kıza bu tür spor yakışmaz çünkü surata darbe alırsın ve yüzünün şekli değişir bir kıza kibar olmak yakışır bence sen başka sporlara git yüz mesela yada voleybol hentbol bir kıza tercih edeceğim sporşar arasındadır kızlar için uygun gördüğüm sporlar çoğalabilirde.

1|0
    0|1
    • Dayak yemek istiyorsan antrenman yap.Unutma hayatta her insan sana ihanet eder ama çalışmak asla ihanet etmezzz.Bir diziden duyduğum süper replik :D gaz verir tavsiye ederim :D

• tamamda kardeş benim yazıumın altına neden yazdın bunu bnce soru sahibine azman gerekn bieşy b. ;)

• Karateye gittim bir gün komitede yarı finale kalmanın mutluluğu ve yarı finalde karşımdaki kızı keklik gibi avlayıp finale koşma planları yaparken kızın ağzımı burnumu dağıtmasıyla karate hayatıma veda ettim peh

0|1
    0|0
    • Karate de güç ön planda.Nasıl olurda dayak yedin valla şaşırdım. :D Ya hadi yersi ndayak ama direnebilirsin.Boşamı o antrenmanlar.Kim bilir ne düşündün kız hakkında :P :D

• çocukken gittim bi kere dövdüler.bi daha da gitmedim ://

1|0
    0|0
    • ah şu erkekler, olmasalar ne güzel olurdu ://

• Evet :/

• Kung Fu aslinda bir yaşam felsefesidir

diğerleri cok sert bir dövüş sanatıdır

özellikle kendini savunmak isteyen hanımlar icin Jiu Jitsu veya Aikido tavsiye ederim

en ''nazik'' olanı bence Aikido'dır

ve asla bir kız yorumcunun dediği gibi 'morartıcı' bir dövüş sanatı değildir! (tabiki eğer doğru yaparsan. ama diğerlerinde bırak morarmayı bir yanını kırma ihtimali vardır)

0|0
    0|0
    • Adamı devirip üstüne oturup polisin gelmesini bekleyeceğin stilde dövü şstili.Hastahanelik etmek yok jujutsu ve aikido da :D

• ful kontak kick boks muay thai yapmıslığım var. bayanların yapmasını gerçekler isterim. kızım olsun yollarım. yeğenim az daha buyusun yollayacgım kursa. kesınlıkle bir kadın kendini korumayı ögrenmeli.

0|0
    0|0
    • Gitmek istiyorum ama çok erkek var ://

• bayanlara özel günler oluyor. onlardan bi tanesini seç. parasını önemseme rahat ve taktiğini iyi öğrenebileceğin güvenilir kişileri seç. başta zorlanırsın ama güzel şeyler olacağından emin olabilirsin. hem fiziğin hem ruhun için birebir motivasyon.

• ben dün akşam "rocky" 2'yi izledim.söylemek istedim.

0|0
    0|0
  • Kung Fu tek bir dal değil. Stilleri var. Wing Tsun la uğraşıyorum.

0|0
    0|0
    • shaolin kung fu var(çin kenposu yani karatenin eski formu)

• shaolin kung fu dediğin de bir sürü stili kapsar, aynı kapıya çıkıyor

• Bir dönem amatör kung fu ve tekvando eğitimi almışlığım var kung fu yu tavsiye ederim eğlenceli bir spor savunma olarak da karşıdaki insanın enerji ve saldırganlığını ona karşı kullanmak hmmm :)

0|0
    0|0
  • eskiden kung fu ile babamın kung fu hocası olmasından dolayı yakından ilgileniodum. keşke bırakmasaydım diorum..

0|0
    0|0
  • lise yıllarımda 4 yıl full contact yapmıştım kahverengi-siyah kuşakta bıraktım

0|0
    0|0
  • ewet yapıyorum ve tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • aikido düşün

0|0
    0|0
  • 4 sene yaptım yüzmeyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Suiken en kralı ya.Karate ve suiken.2 si yeter :D Suiken ayyaş dövüş demek.Acı hissetmezsin :P Hareketler ço kdeğişik olduğundan ayak uydurulmaz vede tahmin edilmez. :D Ayyaşın halinden ayyaş anlar :P :D

0|0
    0|0
  • illa ki bunlardan biri olacaksa kung-fu . sadece spor değil yaşamınızıda etkiler. başka tavsiye istersen kung-fu ile benzer ve aynı kökenli olan WingChun öneririm.

0|0
    0|0
  • boks ve wing çun yaptım amatör olarakta güreşle uğraştım ama en çok sevdiğim spor aman savunma ise wing çun u tek geçerim

0|0
    0|0
  • muay thai çok süratli ve sert. diğerlerini yapmadım.

0|0
    0|0
  • jet kun do ya git

0|1
    0|0
  • kickboks yaptım tavsiye ederim ama burnun kırılırsa karışmam :))

0|0
    0|0
    • Burnumu seviyorum zor bi karar :))

• haa bak bu olmadı ozaman boşver hepsini babandan osmanlı tokadını ögren türk gibi kavga et bu sporların hepsini salla gitsin bi boka yaramazlar bizim osmanlı tokatımızın önünde hangi alaman durabilir hacıı...

• Haha :)))

• muay tai izledim seri ve sert bir spor

0|0
    0|0
    • harbiden baya sertmiş antremana çıksan öylesine ağız burun dağılmış bi şekilde eve dönersin bu sporda herhalde.

• taekwondo candır sen hangisini yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Birini yapmak istiyordum vaz geçtim çünki burnum önemli benim için . Burun kırılınca ne hale geldiğini gördüm. Her şey için bir osmanlı tokatı yeter :)))

• ben taekwondo yapıyorum 1,5 yıldır :D sürekli maçlara gidiyorum. ama kimsenin burnu kırılmıyor :D en fazla acaklarınız çarpışır. o kadar :D

• yok ama isterdim

0|0
    0|0
  • kick box istediğim bi spor

0|0
    0|0
  • Kaplan turna tekniğinde iyiyim.

0|0
    0|0
    • waaachaaa narası attıkdan sonra gerisi gelir kaplan ejder turna ve maymunla işi bitirirsin :P :D Çindeki kutsal inanışlardan bazıları işte.Hayvanların bir kısmını kutsal sayı pdövü şsanatlarında onlara has teknikler veriyorlar. :D

• box yapıyordum. 3 kez burnum kırıldı. tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
    • 2 yıldır gitmek istiyorum gidemedim :(

• Boks yaptim. tavsiye etmem. spor yapacaksan yuzme ye git

0|0
    0|0
  • 2 yıl teakwando yaptım sonuc ne diye sorarsan tekmelerin cok cok kuvvetli olabiliyo ama kavgada tekme atmak zor kac defa kavgada tekme atmayı denedim okadar sert atıyorum ki pantulon ayrılıyo 2 ye ama 1 kişiyi vuramadım vursam garanti hastenelikti o yüzden kick boxa başlıcam :D

0|0
    0|0
    • Muay thai'ciyim ve emin ol senden cok daha saglam tekmelerm vardr daha once sokaka kavgasnda sadece 1 kere diz attim ve 3 kaburga kirildi 2 tanesi adamn cigerine saplandı :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kareteye gittim haksız yere bi siyah kuşak kızı dövdüğüm için 1. hafta kurstan atıldım... :(

Fakat yine olsa yine döverim :D

0|0
    0|0
  • Wing chun yapiyorum 4 aydir. Bununla birlikte taekwondaya yaziliyorum. Bu hafta

1|0
    0|0
  • judo ve taekwondo yaptım yorucu ama felsefesi iele mükemmel sporlar sadece kendini savunmak istersen 6 ayda başarıya ulaşabileceğin wing chun kung fu yu öneririm

0|0
    0|0
  • Ben judo yapıyorum :/

0|0
    0|0
  • aikidoya gittim, her yerim morarınca bıraktım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...